Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Rzeszów. Bez powodu zaatakował przechodnia łamiąc mu nogę. 46-latek zatrzymany

Podziel się
Oceń

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który bez powodu zaatakował przechodnia. Pokrzywdzony, w wyniku brutalnego kopnięcia, doznał poważnego złamania nogi. Napastnik został zatrzymany i usłyszał zarzut.
Rzeszów. Bez powodu zaatakował przechodnia łamiąc mu nogę. 46-latek zatrzymany

Źródło: archiwum

Do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku, w centrum Rzeszowa. 46-letni mieszkaniec miasta, po wyjściu ze sklepu, został dotkliwie kopnięty w nogę przez nieznanego mu mężczyznę. Napastnik, zaatakował go bez żadnego powodu. Obrażenia, jakich doznał pokrzywdzony, okazały się bardzo poważne. Mężczyzna wymagał hospitalizacji i trafił do szpitala.

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy przystąpili do ustalania sprawcy. W poniedziałek, funkcjonariusze zatrzymali 45-latka, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Zatrzymany przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Nie podał motywów swojego zachowania, jednak przeprosił za nie pokrzywdzonego.

Z ustaleń policjantów wynika, że 45-latek był w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W chwili zdarzenia był agresywny i nie potrafił racjonalnie myśleć.

Teraz akta sprawy trafią do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Prokurator nadzorujący postępowanie zadecyduje o wymiarze kary dla sprawcy.

Za przestępstwo spowodowania średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu, kodeks karny przewiduję karę do 5 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
Reklama
Reklama