Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Dramatyczny pościg za 35-letnią kierującą alfą! Ranne 3-letnie dziecko [FOTO, WIDEO]

Podziel się
Oceń

35-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego odpowie za szereg wykroczeń i przestępstw, w tym za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, spowodowanie kolizji oraz narażenie życia swojego 3-letniego dziecka.
Dramatyczny pościg za 35-letnią kierującą alfą! Ranne 3-letnie dziecko [FOTO, WIDEO]
Miejsce zatrzymania kierującej alfą. Więcej zdjęć w naszej galerii. Link w treści artykułu.

Źródło: Krosno112.pl

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, na drodze krajowej nr 19, w kierunku Miejsca Piastowego. Funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli samochód alfa romeo, który poruszał się z uszkodzoną oponą i wydobywającym się z niego dymem. Pomimo użytych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca pojazdem kobieta ignorowała polecenia do zatrzymania się i kontynuowała ucieczkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z DRAMATYCZNEGO POŚCIGU:

Podczas ucieczki, kierująca dwukrotnie uderzyła w bok radiowozu, a chwilę później, po zderzeniu z innym policyjnym pojazdem, zatrzymała się.

Okazało się, że za kierownicą alfy siedziała 35-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego. Kobieta przewoziła w pojeździe swojego 3-letniego synka. Zarówno kierująca, jak też podróżujące z nią dziecko, nie odniosły żadnych obrażeń.

WIDEO Z MIEJSCA ZATRZYMANIA:

35-latka nie potrafiła racjonalnie uzasadnić powodu ucieczki. Kobieta była trzeźwa, jednak pobrano jej krew do analizy na zawartość środków odurzających w organizmie.

Po przekazaniu dziecka pod opiekę przybyłego na miejsce ojca, 35-letnią kierującą zatrzymano w policyjnym areszcie, a jej samochód odholowano.

Kobieta odpowie m.in. za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, spowodowanie kolizji, narażenie życia dziecka oraz liczne wykroczenia drogowe, których dopuściła się podczas ucieczki. W przypadku potwierdzenia, że kierowała pojazdem w stanie po użyciu środków odurzających, usłyszy dodatkowe zarzuty.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama