Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Dziennik „Super Nowości” przestaje ukazywać się w druku

Podziel się
Oceń

Od poniedziałku (27.01.) dziennik „Super Nowości” (Gravamen Media) nie będzie już ukazywał się w druku. Jest to kolejny polski dziennik, który decyduje się na przejście do Internetu.
Dziennik „Super Nowości” przestaje ukazywać się w druku

Źródło: Okładka ostatniego drukowanego wydania Super Nowości

- Świat mediów przeniósł się do Intemetu. My też chcemy podążać w zgodzie z duchem czasu – podkreśla zespół gazety. Nadal będzie wydawany osobno tygodnik z programem telewizyjnym.

W weekendowym wydaniu „Super Nowości” wydawca i redakcja gazety poinformowali czytelników, że to jej ostatni numer drukowany. Teraz zespół będzie przygotowywał treści tylko do jej serwisu internetowego, który pozostanie bezpłatny.

W komunikacie zaznaczono, że witrynę w ostatnich sześciu miesiącach odwiedziło 714 tys. użytkowników, trzy razy więcej niż pół roku wcześniej.

W drugiej połowie maja ub.r. „Super Nowości” zrezygnowały z dwóch numerów tygodniowo, pozostawiając trzy: poniedziałkowe, środowe i weekendowe.

 - Do podobnych modyfikacji cyklu wydawniczego przymierzają się inni wydawcy w Polsce (…). Podobnie wydawane są już niektóre gazety codzienne w Europie. Tak więc my jako jedni z pierwszych w Polsce, idziemy z duchem czasu – podkreślono w komunikacie dla czytelników.

Likwidacja wydania drukowanego „Super Nowości” jest spowodowana przede wszystkim spadkiem popularności prasy drukowanej w Polsce - zauważa portal wirtualnemedia.pl. W ostatnich latach coraz więcej osób korzysta z Internetu, aby śledzić aktualne wydarzenia.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama