Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Kultowy autobus, Słodka Taksówka, Fiaty 126 i moc radości. Ruszył objazdowy finał WOŚP w Tyczynie

Podziel się
Oceń

Chwilę po godz. 9 w niedzielę (28.01.) wystartował objazdowy 32. Finał WOŚP w Tyczynie. Kolumna pojazdów objedzie kilka podrzeszowskich gmin, niosąc radość mieszkańcom i zbierając datki.
Kultowy autobus, Słodka Taksówka, Fiaty 126 i moc radości. Ruszył objazdowy finał WOŚP w Tyczynie
Objazdowy finał WOŚP wyruszył z Tyczyna i objedzie kilka podrzeszwskich gmin. Zobaczcie fotorelację ze startu. Link do zdjęć w tekście.

Źródło: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Coroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) to nie tylko okazja do zbierania pieniędzy na szczytne cele medyczne, ale także doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji społeczności. 

Takim wydarzeniem bez precedensu jest niezwykły objazdowy przejazd specjalnej kolumny pojazdów, wzbogacony radosnym graniem wolontariuszy, którymi możemy być częścią trasy przez 5 malowniczych gmin: Chmielnik, Hyżne, Błażowa, Lubenia oraz Tyczyn.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE STARTU OBJAZDOWEGO 32. FINAŁU WOŚP W TYCZYNIE:

Zabytkowe i kultowe pojazdy

W poprzednich latach objazdowy finał WOŚP zawsze był okazją do podziwiania zarówno zabytkowych, jak i kultowych pojazdów. Tym razem nie będzie inaczej. Podczas trasy przemkną przez nasze społeczności nie tylko maluchy czy syreny, ale także inne unikalne i historyczne samochody, które wzbogacą kolorystykę korowodu. Na starcie objazdowego finału WOŚP w Tyczynie pojawił się kultowy autobus szkolny w stylu amerykańskim, na co dzień służący do przejazdu uczniów szkół Krainy Uśmiechu. Przez malownicze miejscowości pod Rzeszowem przejedzie także Słodka Taksówka, auto, które nie tylko służy do przewozu osób, ale jest miejscem na wspólną zabawę, W busie można tańczyć i śpiewać. Nie zabrakło także znanych nam "maluchów" czyli fiatów 126p. 

O objazdowym finale WOŚP w Tyczynie opowiada Adrian Michałek, szef tyczyńskiego sztabu:

Czy Twój samochód może być gwiazdą trasy?

. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do tego barwnego korowodu. To doskonała okazja do pokazania swojej motoryzacyjnej pasji i jednoczesnego wsparcia szczytnego celu. 

Jeżeli chcesz dołączyć do objazdowego finału WOŚP, możesz to jeszcze zrobić:

 11:00 – 12:00 Hyżne – Parking przy Aptece w Hyżnem,

 12:20 – 13:20 Błażowa – Parking przy Gminnej Spółdzielni Handlowo – Produkcyjnej,

 13:40 – 14:40 Siedliska – Parking przy Gminnym Ośrodku Kultury, naprzeciwko OSP Siedliska,

 15:00 – 16:00 Tyczyn – Parking przy hali sportowej w Tyczynie (dawne gimnazjum) i przejście na imprezę główną

Podczas całej trasy nie zabraknie radosnego grania wolontariuszy, którzy z uśmiechem na twarzy zadbają o atmosferę niezapomnianej podróży. WOŚP to nie tylko zbiórka pieniędzy, ale również okazja do budowania społeczności, wzajemnej integracji i niesienia pomocy potrzebującym.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama