Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

32. Finał WOŚP. Motocyklowa wycieczka z posłem Adamem Dziedzicem, impreza w Słodkiej Taksówce, rejs statkiem z posłem Zdzisławem Gawlikiem, promocja restauracji z "Co zjeść w Rzeszowie" i unikalne gadżety od Konrada Fijołka prezydenta Rzeszowa

Podziel się
Oceń

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 32, a tegoroczne hasło finału to "Płuca po pandemii". Do pomocy w zebraniu jak największej kwoty na szczytny cel włączyli się praktycznie wszyscy, w tym podkarpaccy politycy, społecznicy i oczywiście mieszkańcy.
32. Finał WOŚP. Motocyklowa wycieczka z posłem Adamem Dziedzicem, impreza w Słodkiej Taksówce, rejs statkiem z posłem Zdzisławem Gawlikiem, promocja restauracji z "Co zjeść w Rzeszowie" i unikalne gadżety od Konrada Fijołka prezydenta Rzeszowa
Motocyklowa wycieczka z posłem Adamem Dziedzicem czy impreza w Słodkiej Taksówce. To niektóre z wielu aukcji WOŚP organizowanych przez polityków i społeczników z Rzeszowa i okolic.

Motocyklowa podróż z posłem Adamem Dziedzicem

Czy marzysz o odrobinie adrenaliny pośród malowniczych bieszczadzkich szlaków? Chcesz poczuć wiatr we włosach, odkrywając jedne z najpiękniejszych zakątków Polski? Jeśli tak, to czas na niezapomnianą wyprawę z ekipą motocyklistów, którzy nie tylko podbili najdalsze zakątki Europy, ale także postanowili połączyć swoją pasję ze wsparciem szczytnej inicjatywy - Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na motocyklową wycieczkę w Bieszczady zaprasza poseł PSL-Trzecia Droga Adam Dziedzic.  

Impreza w Słodkiej Taksówce

Na aukcję dla WOŚP trafił także elektroniczny voucher o wartości 500 PLN na przejazd Party Busem Słodkiej Taksówki, w wybranym przez wygranego terminie (za wyjątkiem Walentynek i Wielkanocy) po Rzeszowie i/lub najbliższej okolicy. Do Party Busa może wsiąść maksymalnie 8 osób.

Możliwe opcje do wyboru po zakończeniu aukcji:

  1. Przejazd z punktu A do punktu B
  2. Objazdówka po mieście z przystankiem na tańce w wybranym miejscu (np. Podpromie, Lisia Góra, itp.).

Możliwość przygotowania własnej playlisty z utworami do odtwarzania lub skorzystania z gotowej, a także śpiewania karaoke. Przystrojenie auta według aktualnego sezonu (walentynkowy, wiosenny, same balony).

Co zjeść w Rzeszowie do gry z WOŚP zaprasza restauratorów

 - W zamian za najwyższą ofertę oferujemy pełen zakres działań marketingowych, w tym dwa posty na naszym fanpage (albo i więcej), post na grupie "Co zjeść w Rzeszowie" dowolny podwieszony cały miesiąc, wizytę z Tomasz Friedlander - Działacz Społeczny i promocję na TikToku (nagranie montaż i cała otoczka po naszej stronie) - brzmi oferta aukcji. 

Oprócz tego posty zostaną opublikowane na największych grupach facebookowych na Podkarpaciu. Link do aukcji na Allegro. 

Rejs z posłem Zdzisławem Gawlikiem po Jeziorze Tarnobrzeskim

podkarpacki poseł Koalicji Obywatelskiej Zdzisław Gawlik zaprasza na rejs statkiem po Jeziorze Tarnobrzeskim i wspólny obiad.

Zapraszam do licytacji rejsu po jeziorze Tarnobrzeskim i wspólny obiad. Ilość osób, które mogą brać w realizacji aukcji: Zwycięzca + dwie osoby towarzyszące. Maksymalny termin realizacji: 31.12.2024 r. Miejsce realizacji: Tarnobrzeg, woj. Podkarpackie. Kto pokrywa koszty dojazdu, noclegu itp.: Darczyńca. Link do aukcji na Allegro.

Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek też gra z WOŚP

Rzeszowski prezydent przekazał na licytację WOŚP kilka unikatowych przedmiotów: 

Wśród wielu licytacji prywatnych osób znajdziecie również wyjątkowy obraz autorstwa wyjątkowej, zaangażowanej rzeszowianki.  - Może uda się udostępnić. Co roku maluję coś na WOŚP ale licytację giną w natłoku innych aukcji. Pozdrawiam. Zuza - napisała nam Czytelniczka. Obraz jest naprawdę wyjątkowy. Link do aukcji tutaj

AUKCJE SZTABU W TYCZYNIE: KLIKNIJ TUTAJ

AUKCJE SZTABU W RZESZOWIE: KLIKNIJ TUTAJ

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama