Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Dramatyczny wypadek autokaru na A4 w Mirocinie. Jedna osoba trafiła do szpitala, ale uniknięto tragedii [FOTO]

Podziel się
Oceń

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do groźnego wypadku na autostradzie A4 w miejscowości Mirocin w powiecie przeworskim. Ukraiński autokar, przewożący 65 pasażerów i dwóch kierowców, uderzył w poduszkę zderzeniową na zjeździe z autostrady na DK 94, a następnie przebił bariery, wjeżdżając głęboko do rowu. Zdarzenie miało miejsce na pasie w kierunku Korczowej tuż przed północą.
Dramatyczny wypadek autokaru na A4 w Mirocinie. Jedna osoba trafiła do szpitala, ale uniknięto tragedii [FOTO]
Więcej zdjęć z miejsca zdarzenia w naszej galerii. Link w treści artykułu.

Źródło: KP PSP Przeworsk/WSPR Przemyśl

Na szczęście, mimo dramatycznego przebiegu wypadku, uniknięto poważniejszych konsekwencji. Marek Janowski, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, informuje, że pojazdem podróżowało 65 pasażerów i dwóch kierowców, wszyscy obywatele Ukrainy. Na miejscu zdarzenia udzielono pomocy medycznej czterem osobom, jednak większość pasażerów nie wymagała dalszej opieki.

Najważniejsze jest, że mimo groźnego incydentu nie doszło do dachowania autokaru, co mogłoby prowadzić do poważniejszych obrażeń. Jedna osoba, której stan zdrowia budził obawy, została przewieziona do szpitala na badania. Pozostałych pasażerów przewieziono dojazdowym środkiem transportu do bezpiecznego miejsca.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe, w tym policja, strażacy PSP i OSP z powiatu przeworskiego oraz jarosławskiego. Dodatkowo, zespoły ratownictwa medycznego z Rzeszowa, Łańcuta, Radymna, Jarosławia, Przeworska i Kańczugi podjęły natychmiastowe działania mające na celu udzielenie pomocy poszkodowanym.

Obecnie jeden pas ruchu na autostradzie A4 w kierunku Korczowej jest zablokowany, co wprowadza pewne utrudnienia w ruchu. Służby pracują nad szybkim przywróceniem normalnego funkcjonowania trasy.

Sprawa wypadku autokaru na A4 jest obecnie przedmiotem śledztwa, mającego na celu ustalenie wszystkich okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Policja oraz inne służby odpowiedzialne za śledztwo skoncentrują się na analizie dowodów i przesłuchaniach, aby w pełni wyjaśnić przebieg wypadku oraz ewentualne zaniedbania lub błędy, które mogły do niego doprowadzić.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama