Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

TEXOM trzeci rok z rzędu sponsorem tytularnym drużyny żużlowej Stali Rzeszów

Podziel się
Oceń

Firma TEXOM Sp. z o. o. ogłosiła swoje trzecie z rzędu partnerstwo jako sponsora tytularnego z żużlową drużyną Stali Rzeszów.
TEXOM trzeci rok z rzędu sponsorem tytularnym drużyny żużlowej Stali Rzeszów

Źródło: mat. prasowe

Niezwykła wiadomość została oficjalnie ogłoszona na piątkowej konferencji prasowej przez prezesa spółki H69 SPEEDWAY S.A., pana Michała Drymajło. To wyjątkowe porozumienie pomiędzy firmą a klubem nie tylko utrwala silne więzi, ale również świadczy o zaufaniu i długofalowej współpracy.

Michał Drymajło, prezes spółki H69 SPEEDWAY S.A., podkreślił znaczenie trzeciego roku współpracy z TEXOM. - Bardzo się cieszymy, że tak stabilna i rozwijająca się firma znowu nam zaufała. Kibice mają różne oczekiwania, ale chciałbym, aby fani docenili to, co mamy - stabilnego partnera, który wykłada potężne środki finansowe. Od początku odbudowy żużla w Rzeszowie, czyli roku 2018, takiej umowy jeszcze nie było - mówił.

Prezes Zarządu TEXOM, Krystian Woś, podkreślił dumę z kontynuacji wspierania drużyny. - Dla nas, oprócz tego, że jest to promocja firmy, to jest to też duma, że żużel w Rzeszowie się odradza i widzimy, że jest szansa w przyszłości wrócić do ekstraligi i walczyć o tytuły. Spotkaliśmy się z prezesem Drymajło trzy sezony temu. Przedstawił nam plan odrodzenia klubu, a my zaufaliśmy Michałowi i teraz wspólnie realizujemy swoje cele - przekazał.

Wiceprezes Zarządu TEXOM, Paweł Stochmal, dodaje: "Cieszę się, że jesteśmy tutaj trzeci sezon, i że jesteśmy od początku organizacji tej nowej odsłony żużla w Rzeszowie. Poprzedni sezon pokazał, że oprócz poukładania spraw organizacyjnych pojawił się też wynik sportowy. Jako Texom, chcemy być przykładem firmy, która wspiera ten sport i zapraszamy także innych. Mamy nadzieję, że dobra organizacja i wynik sportowy spowodują, że kolejne firmy zainteresowane sponsoringiem zaczną się pojawiać. Potrzebujemy trochę cierpliwości, ale w przyszłości mamy nadzieję walczyć tylko o najwyższe cele."

Trzyletnia umowa sponsoringowa między TEXOM a Stalą Rzeszów nie tylko stanowi solidną podporę finansową dla klubu, ale także świadczy o zaangażowaniu obu stron w rozwój i sukces drużyny żużlowej. Kibice Stali Rzeszów mogą spodziewać się emocjonujących sezonów, wspierając swoją drużynę podczas zmagań na torze.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: będą odganiać ruskich różańcemData dodania komentarza: 22.04.2024, 20:33Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: Kazimierz SikoraTreść komentarza: Kurier Błażowski nr 195 grudzień 2023. pdf Monument w Rzeszowie. Motto: Upamiętnia wydarzenia i ich ofiary – inspiratorzy jego budowy przypisali mu ideę (obecną w treści jego imienia) w niezgodzie z prawdą historyczną. Wydarzenia Ropczyckie poprzedzi- ły Wielki Strajk Chłopski z 16-25 sierpnia 1937 r. (obszernie opisany w Internecie) – wydarzenia przykre dla nas wszystkich. Wynikiem licz- nych starć buntujących się chłopów były ofiary – 44. zabitych, wielu ran- nych i ok. pięciu tys. aresztowanych. W poprzednim Kurierze (nr 194) cy- tuję aut. Grażyna Woźna – „inspira - torami powstania ropczyckiego byli prowokatorzy ludowi oraz komuniści nielegalnie działający w strukturach partii chłopskich i Związku Młodzie- ży Wiejskiej Wici”. Moim zdaniem (K.S.) i zdaniem wielu,, Wydarzenia ropczyckie” i,,Wielki Strajk”, były sa- moistnym buntem chłopskim. Jeżeli brali w nich udział nieliczni komu- nizujący chłopi, to nie oni byli solą tych pamiętnych wydarzeń. Tutaj myśl ks. Mieczysława Malińskiego w,, Życiorysie Karola Wojtyły” str. 13 (wyd. I.) -,, … . Czytaj wprowadzenie w Kurierze Błażowskim nr 194 listopad 2023.pdfData dodania komentarza: 21.04.2024, 16:59Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
Reklama