Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Święto Seniorów w Trzcianie. Wieczór pełen wzruszających emocji [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

W niedzielny wieczór, 28 stycznia, sala Gminnego Centrum Kultury w Trzcianie rozbrzmiewała radością i dźwiękami muzyki. Dzień Seniora, uroczyście obchodzony przez Babcie i Dziadków, stał się wyjątkowym wydarzeniem, które przyciągnęło tłumy.
Święto Seniorów w Trzcianie. Wieczór pełen wzruszających emocji [ZDJĘCIA]
Więcej zdjęć w naszej galerii. Link w treści artykułu.

Źródło: GCKSiR w Świlczy zs. w Trzcianie

Organizatorami tego niezwykłego święta byli: Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie, Szkoła Podstawowa w Trzcianie, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca i Matki Bożej Niepokalanej w Trzcianie, Caritas Parafii Trzciana oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Parafii Trzciana. Całość wydarzenia objął patronatem Pełniący Funkcję Wójta Gminy Świlcza - Sławomir Styka. Udział w wydarzeniu wziął także Adam Dziedzic, poseł, wieloletni wójt gminy Świlcza. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

W części artystycznej tego wyjątkowego wieczoru zaprezentowali się utalentowani uczniowie zerówki Szkoły Podstawowej w Trzcianie. Ich występy wypełnione były uśmiechem i radością, przynosząc tym samym niezapomniane chwile dla obecnych seniorów. Oprócz tego na scenie pojawiła się również grupa wokalistów ze Studia Wokalnego GCKSiR, Zespół Pieśni i Tańca Pułanie oraz Kapela GCKSiR. Artystyczna mozaika stworzona przez młode talenty sprawiła, że sala pulsowała pozytywną atmosferą.

Po zakończeniu części oficjalnej, seniorzy zostali ugoszczeni pysznym poczęstunkiem, przygotowanym z sercem przez Caritas Parafii Trzciana oraz Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji. Chwila relaksu przy filiżance herbaty czy kawie, połączona z rozmowami i śmiechem uczyniła to wyjątkowe święto Seniorów jeszcze bardziej niezapomnianym.

Niezaprzeczalnie, wydarzenie to nie tylko dostarczyło radości seniorom, lecz również przyniosło chwilę refleksji i wzruszeń. Dzień Seniora w Trzcianie stał się wyjątkowym momentem zjednoczenia społeczności, gdzie młodość i doświadczenie spotkały się w pięknej symbiozie. Organizatorzy z pewnością zasługują na uznanie za stworzenie tak niezwykłego i serdecznego święta dla najstarszych mieszkańców gminy.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama