Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Mężczyzna potrącony przez szynobus w Mielcu

Podziel się
Oceń

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Mielcu. Szynobus, jadący w stronę Dębicy, potrącił mężczyznę, który siedział obok torów. Potrącony mężczyzna z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.
Mężczyzna potrącony przez szynobus w Mielcu
Miejsce wypadku.

Źródło: KMP Mielec

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 20, na ul. Bolesława Wstydliwego w Mielcu. O wypadku, mieleckich policjantów powiadomiła obsługa pociągu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że szynobus relacji Mielec-Dębica, na wysokości ul. Bolesława Wstydliwego, potrącił siedzącego obok torów człowieka.

Ranny mężczyzna, z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Policjanci ustalają jego tożsamość.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Jak ustalono, pociągiem podróżowało 15 pasażerów oraz pracownicy – konduktor, dwóch maszynistów i kierownik. Nikt nie odniósł obrażeń. Obsługa pociągu była trzeźwa.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności w pobliżu torów kolejowych. Pamiętajmy, że tory są terenem niebezpiecznym i należy zachować na nich szczególną ostrożność.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama