Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Skandal w Krośnie: Lekarz z karetki pogotowia miał 2 promile alkoholu

Podziel się
Oceń

Cztery osoby zaniepokojone zachowaniem jednego z członków zespołu krośnieńskiej karetki pogotowia, postanowiły natychmiastowo zaalarmować policję, podejrzewając nietrzeźwość lekarza.
Skandal w Krośnie: Lekarz z karetki pogotowia miał 2 promile alkoholu

Dyżurny krośnieńskiej komendy policji w niedzielę (4.01.) otrzymał zgłoszenie o możliwej nietrzeźwości członka zespołu karetki pogotowia i natychmiast skierował na miejsce policję. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze nie zastali już ekipy ratowniczej, która w międzyczasie odjechała z poszkodowaną kobietą do szpitala. Sprawę opisuje portal Krosno112.pl

Badanie stanu trzeźwości 47-letniego lekarza wykazało około 2 promile alkoholu. Podkom. Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP w Krośnie, informuje, że wszczęte postępowanie ma na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie podjęło natychmiastowe działania wobec nietrzeźwego pracownika. Joanna Bukowczyk, dyrektor SPPR w Krośnie, poinformowała, że lekarz został od razu odsunięty od wykonywania obowiązków służbowych, a współpraca z nim zostanie zakończona w trybie natychmiastowym.

Dodatkowo rozpoczęto wewnętrzne postępowanie wyjaśniające, ale do czasu jego zakończenia nie udzielono szczegółowych informacji. Dyrektor Bukowczyk podkreśla, że zarówno kierownictwo, jak i pracownicy SPPR w Krośnie ubolewają nad zaistniałą sytuacją.

Joanna Bukowczyk osobiście skontaktowała się z rodziną poszkodowanej kobiety, aby przeprosić za zaistniałą sytuację. Co do ratowników medycznych, członków zespołu, dyrektor SPPR zapowiada rozmowę i podjęcie ostatecznych decyzji po zbadaniu sprawy.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama