Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Kolejne udane starty rzeszowian w Fit Kid [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

W miniony weekend w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) odbyły się III Eliminacje do Mistrzostw Polski Fit Kid 2024, których zwycięzcy będą mieli prawo startu w Mistrzostwach Europy, organizowanych w przyszłym roku w Bułgarii.
Kolejne udane starty rzeszowian w Fit Kid [ZDJĘCIA]

Źródło: Fit Kid/Powiat Rzeszowski

W Turnieju Podkarpacie reprezentował jeden klub Fit Kids Academy – Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Rzeszowie pod patronatem honorowym Starosty Rzeszowskiego Marka Sitarza. 

ZOBACZ FOTORELACJĘ:

Jak przystało na najbardziej utytułowany klub w Polsce, impreza zakończyła się pełnym sukcesem „Sokoła”, których zawodniczki zdobyły w sumie 4 złote i 6 brązowych medali. 

Wyniki:

Ekstraklasa:

Maria Wozowicz 1 miejsce

Vladyslava Frolova 1 miejsce

Anita Opiela 2 miejsce

I Klasa

Martyna Łagowska 2 miejsce

II klasa

Anastasia Kolodchenko 2 miejsce

III Klasa

Maja Kuźma 5 miejsce

Lena Węglińska za udział

No stress

Zuzanna Majka 2 miejsce

Acro Free Dance:

Vladyslava Frolova 1 miejsce

Improwizacja:

Anita Opiela 1 miejsce

Vladyslava Frolova 2 miejsce

Martyna Łagowska 2 miejsce 

Trenerami zawodniczek w/w klubów są: Oliwia Rejment, Wiktoria Kloc, Lena Skowrońska, Serioża Koczarian i Grzegorz Bielec.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama