Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Kupił zdrapki i jedzenie, po czym usłyszał zarzuty

Podziel się
Oceń

47-latek z Tarnobrzega przywłaszczył sobie kopertówkę zawierającą pieniądze i kartę bankomatową, a następnie wykorzystał ją do zakupu zdrapek i artykułów spożywczych. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Kupił zdrapki i jedzenie, po czym usłyszał zarzuty

Źródło: pixabay

W poniedziałek (5 luty) 61-letnia mieszkanka gminy Grębów zgłosiła na policji utratę torebki z portfelem, pieniędzmi i kartą bankomatową. Do zdarzenia doszło na osiedlu Mokrzyszów w Tarnobrzegu. Kobieta poinformowała, że po wyjściu ze sklepu spożywczego zawiesiła torbę na ramie roweru, a na wierzchu położyła kopertówkę z 200 złotymi i kartą bankomatową. Po powrocie do domu zorientowała się, że zgubiła kopertówkę. Kobieta próbowała odszukać kopertówkę na własną rękę, jednak bez rezultatu.  W tym czasie karta została użyta w sklepach na kwotę ponad 400 złotych.

Policja ustaliła sprawcę

Funkcjonariusze szybko ustalili, że sprawcą kradzieży i nieuprawnionego użycia karty jest 47-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna był w przeszłości notowany za inne przestępstwa. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Policja ustaliła, że karta została użyta w sumie siedmiokrotnie, w kilku sklepach na terenie Tarnobrzega. 47-latek oświadczył, że płacił nią za zdrapki gier losowych „Czas na milion” i artykuły spożywcze.

Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje o ostrożność, a w przypadku utraty bądź kradzieży dokumentów (takich jak karta bankomatowa) niezwłocznie poinformować instytucję, która ten dokument wydała. W tej kwestii czas odgrywa kluczową rolę.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama