Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Szybki i ukarany. Kierowca tłumaczył się... kręglami

Podziel się
Oceń

Zbyt szybka jazda w obszarze zabudowanym oraz niewłaściwy stan techniczny pojazdu. 27-letni mieszkaniec gminy Pilzno w ciągu dwóch godzin został ukarany wysokimi mandatami, utratą prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego. Łącznie ta brawurowa jazda kosztowała go 4600 zł i 22 punkty karne.
Szybki i ukarany. Kierowca tłumaczył się... kręglami

Źródło: KPP Jasło

We wtorek (6 luty) po godzinie 18 w Siepietnicy policjanci jasielskiej grupy "SPEED" zauważyli opla, który nieznacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Jednak po minięciu radiowozu, kierujący gwałtownie przyspieszył, lekceważąc ograniczenie prędkości. Pomiar prędkości wykazał 90 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Mundurowi natychmiast ruszyli za pojazdem.

Mężczyzna, który okazał się być mieszkańcem gminy Pilzno, tłumaczył, że spieszy się na kręgle z rodziną. To nie było pierwsze przekroczenie prędkości kierowcy w ostatnim czasie. W związku z recydywą otrzymał mandat w wysokości 1600 zł i 9 punktów karnych. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny opla ze względu na jego zły stan techniczny.

Powtórka z rozrywki

Po niespełna dwóch godzinach w Święcanach ten sam opel został ponownie zatrzymany przez policję. Tym razem kierujący jechał o 52 km/h za szybko w obszarze zabudowanym. Mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 3000 zł i 13 punktami karnymi. 27-latek stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Dodatkowo zgromadzone już wcześniej na koncie mężczyzny punkty karne sprawiły, że brawurowego kierowcę czeka ponowny egzamin na prawo jazdy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama