Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Błażej Borowiec nowym dyrektorem podkarpackiego oddziału ARIMR

Podziel się
Oceń

Błażej Borowiec objął stanowisko Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Rzeszowie 2 lutego bieżącego roku. Związany z Podkarpaciem od urodzenia, jest osobą o bogatym doświadczeniu oraz głębokiej więzi z lokalnym społeczeństwem. Mieszka w Nisku, gdzie od 2010 roku jest aktywnym Radnym Rady Miejskiej. Ponadto, jest szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Ukończył Wydział Ekonomii Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz zdobył tytuł Master of Business Administration w ramach studiów podyplomowych.
Błażej Borowiec nowym dyrektorem podkarpackiego oddziału ARIMR

Przez dwadzieścia lat swojej kariery zawodowej Błażej Borowiec pełnił różnorodne funkcje w administracji państwowej i samorządowej. W latach 2008-2016 był zastępcą dyrektora oraz dyrektorem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Rzeszowie. Pod jego kierownictwem powstała pierwsza w kraju pracownia badań GMO w ramach Wojewódzkich Inspektoratów. Dodatkowo, wprowadził drugi w kraju punkt granicznej kontroli fitosanitarnej na lotnisku Rzeszów-Jasionka, po lotnisku Chopina w Warszawie.

Błażej Borowiec był także kierownikiem zespołu projektowego "Procesy, cele, kompetencje - zintegrowane zarządzanie w urzędzie", w ramach którego zastosowano nowoczesne metody zarządzania, takie jak zarządzanie procesowe, zarządzanie przez cele i zarządzanie przez kompetencje.

W 2016 roku został powołany przez wojewodę do Wojewódzkiej Rady Konsultacyjnej ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich. Za swoją służbę został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Nowy Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR, Błażej Borowiec, przystępuje do pełnienia swoich obowiązków z determinacją i zaangażowaniem, mając na celu dalsze wspieranie rozwoju rolnictwa w regionie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama