Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Marcin Pawlak kolejnym p.o. dyrektora TVP Rzeszów

Podziel się
Oceń

Marcin Pawlak obejmie stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora oraz redaktora naczelnego TVP Oddziału w Rzeszowie od piątku, 9 lutego 2024 roku. Jest to kolejna zmiana na tym stanowisku. Dotychczas obowiązki p.o. dyrektora pełniła Katarzyna Wrzesińska, kierownik produkcji.
Marcin Pawlak kolejnym p.o. dyrektora TVP Rzeszów
Marcin Pawlak p.o. Dyrektora TVP3 Rzeszów

Źródło: arp.pl

Marcin Pawlak to doświadczony dziennikarz z wieloletnim stażem w rzeszowskim oddziale telewizji, dobrze znany także widzom TVP3.

Przez wiele lat pełnił funkcję wydawcy i prezentera Aktualności oraz współprowadził popularne programy takie jak „Lato w Regionach”, „Zima w Regionach” oraz „Poznaj Podkarpackie”. Jako współautor programów „Gospodarka Tu i Teraz”, „Gospodarka w Kwarantannie”, „Na Wschodzie Zmiany” oraz „Przystanek Wschód”, przyczynił się do zróżnicowanej i angażującej oferty programowej TVP3.

Dotychczas obowiązki p.o. dyrektora pełniła Katarzyna Wrzesińska, kierownik produkcji, która skutecznie zarządzała oddziałem w trudnym okresie przejściowym. Poprzedni dyrektor, Józef Matusz, nadal pozostaje związany z telewizją, pełniąc obowiązki na innych stanowiskach.

Zmiana na stanowisku dyrektora oraz redaktora naczelnego TVP Oddziału w Rzeszowie jest oczekiwana z nadzieją na kontynuację wysokiej jakości programów oraz rozwój telewizji publicznej w regionie. Marcin Pawlak, dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jest osobą odpowiednią do kierowania oddziałem i realizacji ambitnych celów programowych.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama