Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Oddział chirurgii ogólnej w Szpitalu Miejskim czeka na gruntowny remont

Podziel się
Oceń

Szpital Miejski w Rzeszowie ogłosił przetarg na modernizację Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej. Inwestycja, warta około 5 mln zł, obejmie kompleksowy remont 560 m2 powierzchni użytkowej oddziału.
Oddział chirurgii ogólnej w Szpitalu Miejskim czeka na gruntowny remont

Źródło: Google Maps

Modernizacja Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej to kolejny krok w rozwoju Szpitala Miejskiego w Rzeszowie. Inwestycja ta pozwoli na poprawę jakości świadczonych usług medycznych i zwiększenie komfortu pacjentów.

Remont obejmie m.in.: usunięcie starego wyposażenia i instalacji, wymianę posadzek, okładzin ścian i stolarki drzwiowej, remont wszystkich pomieszczeń, w tym sanitariatów, zakup nowego wyposażenia, m.in. mebli medycznych i biurowych oraz wyposażenia kuchenki oddziałowej, modernizację wszystkich instalacji, od przyzywowej i oświetleniowej po gazy medyczne.

Przebudowa oddziału ma na celu poprawę komfortu pacjentów i personelu medycznego. Nowe wyposażenie i instalacje zapewnią wyższy standard opieki zdrowotnej. Ze względu na brak szczegółowych informacji archiwalnych, wykonawca może napotkać pewne problemy podczas projektowania przebudowy. Szpital informuje, że konieczne będzie przeprowadzenie odkrywek, aby zweryfikować możliwości przebudowy budynku i przebieg instalacji wewnętrznych.

Modernizacja ma zostać ukończona do 31 sierpnia 2024 roku. Oferty na przetarg można składać do 23 lutego 2024 roku.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama