Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Oddział chirurgii ogólnej w Szpitalu Miejskim czeka na gruntowny remont

Podziel się
Oceń

Szpital Miejski w Rzeszowie ogłosił przetarg na modernizację Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej. Inwestycja, warta około 5 mln zł, obejmie kompleksowy remont 560 m2 powierzchni użytkowej oddziału.
Oddział chirurgii ogólnej w Szpitalu Miejskim czeka na gruntowny remont

Źródło: Google Maps

Modernizacja Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej to kolejny krok w rozwoju Szpitala Miejskiego w Rzeszowie. Inwestycja ta pozwoli na poprawę jakości świadczonych usług medycznych i zwiększenie komfortu pacjentów.

Remont obejmie m.in.: usunięcie starego wyposażenia i instalacji, wymianę posadzek, okładzin ścian i stolarki drzwiowej, remont wszystkich pomieszczeń, w tym sanitariatów, zakup nowego wyposażenia, m.in. mebli medycznych i biurowych oraz wyposażenia kuchenki oddziałowej, modernizację wszystkich instalacji, od przyzywowej i oświetleniowej po gazy medyczne.

Przebudowa oddziału ma na celu poprawę komfortu pacjentów i personelu medycznego. Nowe wyposażenie i instalacje zapewnią wyższy standard opieki zdrowotnej. Ze względu na brak szczegółowych informacji archiwalnych, wykonawca może napotkać pewne problemy podczas projektowania przebudowy. Szpital informuje, że konieczne będzie przeprowadzenie odkrywek, aby zweryfikować możliwości przebudowy budynku i przebieg instalacji wewnętrznych.

Modernizacja ma zostać ukończona do 31 sierpnia 2024 roku. Oferty na przetarg można składać do 23 lutego 2024 roku.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama