Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 46-latek potrącony przez pociąg

Podziel się
Oceń

W niedzielę rano na torowisku kolejowym w Jarosławiu doszło do tragicznego zdarzenia. 46-letni mieszkaniec miasta został potrącony przez pociąg relacji Przemyśl - Berlin i zginął na miejscu. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.
Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 46-latek potrącony przez pociąg

Źródło: KPP Jarosław

Do wypadku doszło około godziny 8 na torowisku w pobliżu wiaduktu na ulicy Pruchnickiej. Maszynista pociągu relacji Przemyśl - Berlin zauważył leżącego między szynami mężczyznę i natychmiast rozpoczął hamowanie, jednak nie udało mu się uniknąć tragedii. Mężczyzna nie dawał oznak życia, a po przybyciu na miejsce lekarza stwierdzono jego zgon.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję, prokuratora oraz grupę dochodzeniowo-śledczą. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, a ciało mężczyzny zostało przewiezione do prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Dokładne okoliczności wypadku są badane przez policję pod nadzorem prokuratora. Brane pod uwagę są wszystkie możliwe wersje zdarzeń, w tym samobójstwo, nieszczęśliwy wypadek, a także udział osób trzecich.

Tragedia w Jarosławiu to kolejny w ostatnim czasie śmiertelny wypadek na polskich torach. Kolej apeluje o ostrożność i stosowanie się do zasad bezpieczeństwa podczas przebywania w pobliżu infrastruktury kolejowej.

Apelujemy do wszystkich o ostrożność!

  • Nigdy nie przechodź przez tory w miejscach niedozwolonych.
  • Zawsze korzystaj z wyznaczonych przejść i kładek.
  • Zwracaj uwagę na sygnały dźwiękowe i świetlne.
  • Nie wchodź na tory, gdy zbliża się pociąg.
  • Nie rozmawiaj przez telefon i nie słuchaj muzyki podczas przechodzenia przez tory.
  • Pamiętaj, że pociąg nie zatrzyma się w mgnieniu oka!

Przestrzeganie tych prostych zasad może uratować życie!


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama