Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama orkiestra księżniczek Rzeszów

"Rzeszów to My". Miasto wydało bezpłatny miesięcznik w formie gazety

Podziel się
Oceń

W rzeszowskich restauracjach, autobusach, filiach Rzeszowskiego Domu Kultury i innych miejscach publicznych można znaleźć bezpłatny magazyn miejski "Rzeszów to My".
"Rzeszów to My". Miasto wydało bezpłatny miesięcznik w formie gazety

Źródło: Grzegorz Bukała/ UM Rzeszowa

To nowy, comiesięczny głos społeczności lokalnej, wypełniony informacjami kulturalnymi, rozrywkowymi, sportowymi i wieloma innymi.

Magazyn dla każdego

Na łamach "Rzeszowa to My" znajdziemy wywiady z rzeszowskimi artystami i sportowcami, informacje o zmianach w komunikacji miejskiej, działalności NGO, a także wiadomości z rzeszowskich osiedli. Redakcja stawia na lokalne treści, które są ważne dla mieszkańców i budują poczucie wspólnoty.

W pierwszym numerze:

  • Informacje o najbliższych wydarzeniach kulturalnych - dowiedz się, co warto zobaczyć i gdzie wybrać się na imprezę.
  • Wywiad z Anną Kapicą - złotą medalistką Mistrzostw Świata w ultramaratonie, która inspiruje swoją historią i wytrwałością.
  • Ciekawostki o Rzeszowie - poznaj sekrety miasta i odkryj jego nieznane oblicze.
  • Rzeszowskie nowości - bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim mieście.

Więcej niż gazeta

"Rzeszów to My" to nie tylko gazeta, ale także platforma wymiany informacji i pomysłów. Redakcja zachęca mieszkańców do dzielenia się swoimi historiami, opiniami i zdjęciami. W magazynie znajdziemy również miejsce na lokalne inicjatywy i wydarzenia. - Chcemy, aby „Rzeszów to My” stał się głosem społeczności lokalnej, miejscem do dzielenia się historiami, które inspirują i łączą mieszkańców - mówi Dorota Rachelska, redaktor naczelna, zauważając, że 
"niestety nie ma już na rynku ważnego dla mieszkańców, papierowego wydania znanej rzeszowskiej gazety codziennej, a mieszkańcy zapewne chcieliby do porannej kawy przeczytać, co dzieje się w mieście".

Gdzie szukać gazety?

Magazyn "Rzeszów to My" jest dostępny bezpłatnie w wielu miejscach w Rzeszowie, m.in.:

  • Filie Rzeszowskiego Domu Kultury
  • Restauracje
  • Autobusy MPK
  • Urzędy miasta
  • Punkty informacji turystycznej

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: tęczowy rafał , tęczowi kibice resovi ukrywający sie pod postacią twardzieli w dresachData dodania komentarza: 30.04.2025, 12:40Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: a jest jakis poseł który coś zrobił dla Podkarpacia? Oprócz wstydu ?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:39Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: NNTreść komentarza: To gawlik jest posłem? Człowiek całe życie się uczy. Nigdy nie słyszałem o nim żeby coś tu robił dla Rzeszowa czy Podkarpackiego wogóleData dodania komentarza: 28.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: gośćTreść komentarza: jaki klub takie hasła !Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:06Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: czfTreść komentarza: Biały terror zaczął się o rok wcześniej niż czerwony i pochłonął więcej ofiar, mordowanych w o wiele bardziej brutalny sposób. Na początku rewolucja była w rzeczywistości zbyt łaskawa i naiwna. Bolszewicy wielokrotnie okazywali wielkoduszność i pozwalali znanym i aktywnym kontrrewolucjonistom odejść wolno, tak jak np. gen. Piotr Krasnow, którego puszczono wolno za obietnicę, że nie będzie walczył przeciwko rządowi, a który potem natychmiast złamał swoją obietnicę, a potem zaś kolaborował z nazistami. Czerezwyczajki stanowiły przykrą konieczność w obliczu krwawego oporu ancien regime'u. p. art. „10 najczęstszych kłamstw na temat Rewolucji Październikowej” na naszej stronie, kłamstwo nr 4 – w dalszej części cytubemy także Marka Twaina czy gen. Gravesa z USA albo amerykańskiego ambasadoraData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!Autor komentarza: PogromcaRedaktorkowTreść komentarza: ale chłam, dobrze że czerwony front trzyma poziom w przeciwieństwie do dzisiejszego dziennikarstwaData dodania komentarza: 24.04.2025, 00:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama