Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Horror w lesie na Podkarpaciu. Młody mężczyzna porwany, pobity i okradziony

Podziel się
Oceń

Wstrząsająca historia z gminy Wojaszówka, gdzie młody mężczyzna padł ofiarą brutalnego ataku. 23-latek został wywieziony do lasu, pobity, zmuszony do rozebrania się i okradziony ze wszystkiego. Sprawcy, w tym dwaj znajomi pokrzywdzonego, zostali tymczasowo aresztowani.
Horror w lesie na Podkarpaciu. Młody mężczyzna porwany, pobity i okradziony

Źródło: pixabay (zdj. ilustracyjne)

W ubiegły weekend 23-latek z gminy Wojaszówka poprosił kolegę o podwiezienie na stację benzynową. Tam spotkał dwóch znajomych, którzy zaproponowali mu podwózkę do domu. Mężczyzna wsiadł do ich dostawczego samochodu, nie podejrzewając, jaki koszmar go czeka.

Zamiast do domu, porywacze zabrali go w inne miejsce, gdzie dołączyło do nich dwóch kolejnych mężczyzn. Tam wyciągnęli go z auta, skopali i wrzucili do przestrzeni ładunkowej. Podczas jazdy, która trwała około pół godziny, 23-latek był bity, a porywacze grozili śmiercią jemu i jego dziewczynie.

Horror w lesie

W lesie napastnicy kontynuowali swój brutalny atak. Bili pokrzywdzonego pałką teleskopową i drewnianymi listewkami, doprowadzając go do stanu bezbronności. Następnie zabrali mu ubranie, buty, dwa telefony komórkowe i gotówkę. Zmusili go też do rozebrania się, nagrywając to telefonem.

Po całym zdarzeniu 23-latek zdołał uciec i dojść do najbliższej drogi, skąd udał się do domu. Tam powiadomił o napaści policję.

Trzech podejrzanych zostało szybko zatrzymanych. Usłyszeli oni zarzuty naruszenia wolności, naruszenia intymności seksualnej, rozboju i lekkiego naruszenia ciała. Dwaj z nich przyznali się do winy, a trzeci potwierdził swój udział w zdarzeniu.

Sceny jak z filmu grozy

Prokuratura Rejonowa w Krośnie prowadzi śledztwo w tej sprawie. Trwają czynności mające na celu ustalenie szczegółowych motywów działania sprawców. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 8 lat więzienia. - Sprawa ma charakter rozwojowy. Analizujemy okoliczności zdarzenia, ustalamy motywy działania sprawców i wyjaśniamy, jaką rolę odgrywały poszczególne osoby - przekazał Sławomir Merkwa, prokurator rejonowy w Krośnie. 

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krośnie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama