Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Sergiej Watsiak nowym trenerem Heiro Rzeszów

Podziel się
Oceń

Sergiej Watsiak (47 l.) został nowym szkoleniowcem futsalistów Heiro Rzeszów. Ukraiński trener ma spore doświadczenie jako zawodnik, bowiem występował na futsalowych parkietach Ekstraklasy w Rosji, na Ukrainie, Białorusi i w Polsce.
Heiro Rzeszów

Źródło: Heiro Rzeszów

Jako zawodnik zdobył m.in. Mistrzostwo Polski w barwach Hurtapu Łęczyca, a także Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Ukrainy, Puchar Polski i Superpuchar Polski i Ukrainy.

Szkoleniowiec poprowadził wczoraj pierwszy trening, w którym wzięło udział 17 zawodników.

Poza trenerem w barwach naszej drużyny w drugiej rundzie rozgrywek zobaczymy kilku nowych zawodników, których wkrótce zaprezentujemy.

Przed drużyną Heiro dwa spotkania przygotowujące przed startem rundy rewanżowej 1 Polska Liga Futsalu. We wtorek (9 stycznia) "Podkarpackie Dziki" zagrają mecz kontrolny z drugoligowym Futsal Club Tarnów, a w sobotę (13 stycznia) mecz 1/32 Pucharu Polski z drużyną Sympatyczni Nisko. Oba spotkania rozegrane zostaną na wyjeździe.

Rozgrywki 1 ligi Heiro wznowi 20 stycznia, wyjazdowym meczem z Silesią Box Siemianowice Śląskie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama