Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]

Podziel się
Oceń

W miniony piątek (23.02.) w Rzeszowie miał miejsce brutalny atak na kontrolerkę biletów. Do zdarzenia doszło w autobusie linii 47 o godzinie 14:17, na przystanku przy Urzędzie Wojewódzkim.
Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]
Screen z kamery monitoringu

Kontrolerka podczas rutynowej kontroli biletów poprosiła jednego z pasażerów o okazanie dokumentu. Mężczyzna, który nie posiadał biletu, początkowo zignorował prośbę, a następnie stał się agresywny.  

 - Podczas kontroli podszedł do niej pasażer, który chciał wysiadać, nie okazując swojego biletu. Gdy na ponowną prośbę kontrolerki dalej nie chciał ponownie okazać biletu, zaatakował kontrolerkę, wypychając ją z autobusu. Kobieta upadła na chodnik. Pasażer uciekł z autobusu - relacjonuje Maciej Chłodnicki, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie. 

ZOBACZ NAGRANIE:

Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala z obrażeniami głowy, kręgosłupa szyjnego, licznymi otarciami oraz obrażeniami łokcia i nadgarstka.

Na szczęście, dzięki pozostawionemu w autobusie plecakowi z dokumentami, policja szybko zidentyfikowała sprawcę. - Z naszych informacji wynika, iż była to osoba niepełnoletnia. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu znajdującym się w autobusie - wyjaśnia Chłodnicki. 

Poszkodowanej kobiecie przysługuje prawo wniesienie pozwu sądowego przeciwko sprawcy.


Napisz komentarz
Komentarze
xyz 03.03.2024 15:19
Madzia, stuknij się w główkę i wróć do dziczy, z której przybyłaś. Tam sobie idź uprawiać patologię

Magda 28.02.2024 10:18
Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHA

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama