Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Świeże produkty od rolników do kupienia w Rzeszowie. Już w następną sobotę

Podziel się
Oceń

Wędliny, sery, soki, owoce, warzywa czy rękodzieło: wszystko bezpośrednio od producentów będzie można kupić w Parku Papieskim. Trzeci Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie zaplanowano już na sobotę 9 marca. Klienci skorzystają z parkingu przy E. Leclerc.
Świeże produkty od rolników do kupienia w Rzeszowie. Już w następną sobotę

Źródło: Grzegorz Bukała/UM Rzeszowa

- Założenie było takie, aby przynajmniej raz w miesiącu organizować bazarki w Parku Papieskim. Dziękuję mieszkańcom za ogromną frekwencję na poprzednich bazarkach, wystawcom oraz Podkarpackiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Boguchwale za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Zapraszam też w drugą sobotę marca na trzecią już odsłonę Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie. Jak zwykle liczę na owocne zakupy - zapowiada Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa.

ZOBACZCIE NASZĄ FOTORELACJĘ Z POPRZEDNIEJ EDYCJI BAZARKU:

Marcowy bazarek potrwa od godz. 8 do 14. Znów będzie można kupić zdrowe, regionalne produkty prosto od podkarpackich producentów żywności i rolników. To m.in. wędliny, sery, ciasta i słodycze, pierogi, pieczywo, owoce i warzywa, miody i produkty pszczele. Nie zabraknie też rękodzieła czy roślin.

Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie jest kontynuacją bazarku w Boguchwale, który jest organizowany już od kilku lat przy budynku PODR. 9 marca w Parku Papieskim pojawi się ok. 100 wystawców. Odwiedzający bazarek będą mogli zaparkować swoje samochody na parkingu przy al. Armii Krajowej, obok hipermarketu E. Leclerc. Bezpieczeństwa przypilnują strażnicy miejscy.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama