Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Zdenerwował się, że sklep był zamknięty i uszkodził drzwi. Grozi mu więzienie

Podziel się
Oceń

36-letni mieszkaniec Mielca stanie przed sądem za zniszczenie drzwi wejściowych do sklepu na stacji paliw w Głogowie Małopolskim. Mężczyzna kopał drzwi, ponieważ był niezadowolony, że sklep był nieczynny. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Zdenerwował się, że sklep był zamknięty i uszkodził drzwi. Grozi mu więzienie

Źródło: archiwum

W czwartek (29.02.) rano, dyżurny miejski został powiadomiony o uszkodzeniu drzwi wejściowych do sklepu stacji paliw, w Głogowie Małopolskim. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Pracownik stacji pokazał funkcjonariuszom zapis z monitoringu, który zarejestrował całą sytuację. Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło tuż przed północą. Z zapisu sklepowego monitoringu wynikało, że nieznany mężczyzna próbował wejść do nieczynnego już o tej porze sklepu stacji i w pewnym momencie, nie mogąc otworzyć drzwi, zaczyna je kopać, powodując ich uszkodzenie. 

Na miejscu, policjanci wykonali oględziny, zabezpieczy ślady oraz ustalili wartość szkody, która w tym przypadku, wyniosła tysiąc złotych. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili sprawcę. Na sąsiedniej stacji, nietrzeźwy klient, zaczął się awanturować i obsługa powiadomiła policjantów. Mundurowi, którzy tam interweniowali zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do izby wytrzeźwień. Okazało się, że 36-latek, który trafił do wytrzeźwienia, to ten sam mężczyzna, który uszkodził drzwi do sklepu stacji paliw, w Głogowie Małopolskim.

Policjanci przesłuchali 36-letniego mieszkańca Mielca i przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Podejrzany przyznał się do czynu, za który przeprosił i dobrowolnej poddał się karze, jaką wyznaczy mu prokurator.

Za przestępstwo zniszczenia mienia wartości wyższej niż 800 złotych, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
News will be here
Reklama
Reklama