Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Zdenerwował się, że sklep był zamknięty i uszkodził drzwi. Grozi mu więzienie

Podziel się
Oceń

36-letni mieszkaniec Mielca stanie przed sądem za zniszczenie drzwi wejściowych do sklepu na stacji paliw w Głogowie Małopolskim. Mężczyzna kopał drzwi, ponieważ był niezadowolony, że sklep był nieczynny. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Zdenerwował się, że sklep był zamknięty i uszkodził drzwi. Grozi mu więzienie

Źródło: archiwum

W czwartek (29.02.) rano, dyżurny miejski został powiadomiony o uszkodzeniu drzwi wejściowych do sklepu stacji paliw, w Głogowie Małopolskim. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Pracownik stacji pokazał funkcjonariuszom zapis z monitoringu, który zarejestrował całą sytuację. Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło tuż przed północą. Z zapisu sklepowego monitoringu wynikało, że nieznany mężczyzna próbował wejść do nieczynnego już o tej porze sklepu stacji i w pewnym momencie, nie mogąc otworzyć drzwi, zaczyna je kopać, powodując ich uszkodzenie. 

Na miejscu, policjanci wykonali oględziny, zabezpieczy ślady oraz ustalili wartość szkody, która w tym przypadku, wyniosła tysiąc złotych. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili sprawcę. Na sąsiedniej stacji, nietrzeźwy klient, zaczął się awanturować i obsługa powiadomiła policjantów. Mundurowi, którzy tam interweniowali zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do izby wytrzeźwień. Okazało się, że 36-latek, który trafił do wytrzeźwienia, to ten sam mężczyzna, który uszkodził drzwi do sklepu stacji paliw, w Głogowie Małopolskim.

Policjanci przesłuchali 36-letniego mieszkańca Mielca i przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Podejrzany przyznał się do czynu, za który przeprosił i dobrowolnej poddał się karze, jaką wyznaczy mu prokurator.

Za przestępstwo zniszczenia mienia wartości wyższej niż 800 złotych, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama