Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Makabryczne odkrycie w Bukowcu: 30-latek znaleziony martwy w stodole

Podziel się
Oceń

W ubiegły wtorek w Bukowcu koło Kolbuszowej (woj. podkarpackie) doszło do makabrycznego odkrycia. Właściciel stodoły natrafił na zwłoki 30-letniego mężczyzny, którego tożsamości nie udało się jeszcze ustalić.
Makabryczne odkrycie w Bukowcu: 30-latek znaleziony martwy w stodole

Źródło: archiwum

Okoliczności zdarzenia budzą wiele pytań, a śledczy starają się wyjaśnić, co doprowadziło do tragedii.

Zwłoki w stodole

27 lutego 2024 roku, około godziny 10:00, rolnik z Bukowca podczas porządkowania swojej stodoły natknął się na zwłoki nieznanego mu mężczyzny. Przerażony mężczyzna natychmiast wezwał na miejsce policję i prokuratora.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 30-latka. Jak poinformowała Joanna Kwiatkowska-Brandys, szefowa Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej, mężczyzna nie znajdował się w rejestrze osób poszukiwanych, a nikt nie zgłosił jego zaginięcia.

Sekcja zwłok i śledztwo

Sekcja zwłok 30-latka zaplanowana jest na przyszły tydzień. Wstępne oględziny nie wykazały udziału osób trzecich w zdarzeniu.

Prokuratura prowadzi śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci mężczyzny. Kluczowe będzie ustalenie jego tożsamości, jak również tego, co robił w Bukowcu i dlaczego znalazł się w stodole.

Według ustaleń lokalnych mediów, 30-latek kilka dni przed śmiercią pojawiał się w okolicy i pytał o nocleg. Tożsamość mężczyzny i jego motywacja pozostają jednak na razie niewiadome.

Tragedia budzi pytania

Sprawa śmierci 30-latka w Bukowcu budzi wiele pytań. Czy mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, czy też stał się ofiarą nieszczęśliwego wypadku? A może w grę wchodzi inna, nieznana na razie nikomu przyczyna?

Śledczy zbierają informacje i prowadzą intensywne czynności, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tej tragicznej śmierci.

Apel do społeczeństwa

Prokuratura apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat 30-latka lub zdarzenia, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej pod numerem telefonu 47 828 53 10 lub z najbliższą jednostką policji.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama