Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Makabryczne odkrycie w Bukowcu: 30-latek znaleziony martwy w stodole

Podziel się
Oceń

W ubiegły wtorek w Bukowcu koło Kolbuszowej (woj. podkarpackie) doszło do makabrycznego odkrycia. Właściciel stodoły natrafił na zwłoki 30-letniego mężczyzny, którego tożsamości nie udało się jeszcze ustalić.
Makabryczne odkrycie w Bukowcu: 30-latek znaleziony martwy w stodole

Źródło: archiwum

Okoliczności zdarzenia budzą wiele pytań, a śledczy starają się wyjaśnić, co doprowadziło do tragedii.

Zwłoki w stodole

27 lutego 2024 roku, około godziny 10:00, rolnik z Bukowca podczas porządkowania swojej stodoły natknął się na zwłoki nieznanego mu mężczyzny. Przerażony mężczyzna natychmiast wezwał na miejsce policję i prokuratora.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 30-latka. Jak poinformowała Joanna Kwiatkowska-Brandys, szefowa Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej, mężczyzna nie znajdował się w rejestrze osób poszukiwanych, a nikt nie zgłosił jego zaginięcia.

Sekcja zwłok i śledztwo

Sekcja zwłok 30-latka zaplanowana jest na przyszły tydzień. Wstępne oględziny nie wykazały udziału osób trzecich w zdarzeniu.

Prokuratura prowadzi śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci mężczyzny. Kluczowe będzie ustalenie jego tożsamości, jak również tego, co robił w Bukowcu i dlaczego znalazł się w stodole.

Według ustaleń lokalnych mediów, 30-latek kilka dni przed śmiercią pojawiał się w okolicy i pytał o nocleg. Tożsamość mężczyzny i jego motywacja pozostają jednak na razie niewiadome.

Tragedia budzi pytania

Sprawa śmierci 30-latka w Bukowcu budzi wiele pytań. Czy mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, czy też stał się ofiarą nieszczęśliwego wypadku? A może w grę wchodzi inna, nieznana na razie nikomu przyczyna?

Śledczy zbierają informacje i prowadzą intensywne czynności, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tej tragicznej śmierci.

Apel do społeczeństwa

Prokuratura apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat 30-latka lub zdarzenia, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej pod numerem telefonu 47 828 53 10 lub z najbliższą jednostką policji.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EdekTreść komentarza: Kierowca ambulansu się popisał ... Bez komentarzaData dodania komentarza: 15.07.2024, 22:12Źródło komentarza: Zderzenie bmw i dacii na S19 w Jasionce. W wypadku ucierpiały dzieci! [WIDEO]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Passat i wszystko jasne !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Koszmarny wypadek na Podkarpaciu! Podczas dachowania dwie osoby wypadły z pojazdu. Niestety nie żyjąAutor komentarza: MieszczuchTreść komentarza: Tak to jest jak do miasta przyjeżdża wieś !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: No wszystko wiadomo. Dwa orły 22,26 lat. Jeden z nich musiał zapier..... brak wyobrażniData dodania komentarza: 15.07.2024, 10:45Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: StalowyTreść komentarza: Prawda i tylko prawda nas wyzwoli! Ukraińcy precz z Polski!Data dodania komentarza: 13.07.2024, 17:12Źródło komentarza: W Stalowej Woli pokażą inscenizację Rzezi Wołyńskiej. Wydarzenie budzi kontrowersjeAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama