Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Nastolatek w amoku! Zniszczył autobus i radiowóz, uderzył policjanta

Podziel się
Oceń

W Jaśle rozegrała się niebezpieczna scena z udziałem 16-latka. Nastolatek uciekł z karetki pogotowia, a następnie siał spustoszenie na ulicach miasta. Zniszczył autobus i radiowóz, uderzył policjanta butelką, a w jego organizmie wykryto blisko 1,3 promila alkoholu.
Nastolatek w amoku! Zniszczył autobus i radiowóz, uderzył policjanta
Nastolatek uszkodził m.in. autobus.

Źródło: KPP Jasło

W połowie lutego dyżurny jasielskiej policji otrzymał zgłoszenie o ucieczce 16-latka z karetki pogotowia spod jasielskiego szpitala. Chłopak został tam przywieziony po awanturze w miejscu zamieszkania. Jak ustalili policjanci, 16-latek w karetce odepchnął swoją matkę i wyskoczył z pojazdu.

Wandalizm i atak na autobus

Nastolatek zatrzymał mężczyznę jadącego hulajnogą elektryczną i udał się z nim do parku. Później wsiadł do autobusu, z którego został wyrzucony przez kierowcę. W przypływie złości 16-latek wyskoczył na maskę autobusu, uszkadzając ją, a także szybę czołową i przedni błotnik.

Atak na radiowóz i uraz policjanta

Podczas poszukiwań 16-latka zauważyli policjanci z patrolu. Kiedy zatrzymywali radiowóz, nastolatek podbiegł i uderzył w boczną szybę pojazdu szklaną butelką z ukradzionym wcześniej alkoholem. Rozbił szybę, a odłamki szkła raniły w oko jednego z policjantów.

Zatrzymanie i śledztwo

16-latek został zatrzymany przez kryminalnych kilka minut przed północą. Był pobudzony, nie wykonywał poleceń i stawiał czynny opór. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,3 promila alkoholu.

Odpowiedzialność przed sądem

Zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do Sądu Rejonowego w Strzyżowie. 16-latek odpowie za zniszczenie mienia, spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz kradzież.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama