Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Podkarpackie policjantki - siła i inspiracja [FOTO]

Podziel się
Oceń

W Dniu Kobiet nasze myśli kierujemy ku wszystkim Paniom, które na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo i porządek publiczny. W szeregach Policji kobiety stanowią coraz liczniejszą grupę, wnosząc do służby nie tylko swoje umiejętności i profesjonalizm, ale także empatię i troskę o drugiego człowieka.
Podkarpackie policjantki - siła i inspiracja [FOTO]
Więcej zdjęć podkarpackich policjantek znajdziesz w galerii - link w treści artykułu.

Źródło: KWP Rzeszów

Policjantki pełnią różnorodne funkcje – patrolują ulice, prowadzą śledztwa, zabezpieczają imprezy masowe, a także udzielają wsparcia ofiarom przestępstw. Ich zaangażowanie i determinacja są nieocenione w codziennej walce z przestępczością. Kobiety w mundurze to nie tylko siła fizyczna, ale także ogromna intuicja, wrażliwość i umiejętność budowania relacji z ludźmi.

Wsparcie za kulisami

Nie sposób nie docenić również pracy kobiet na stanowiskach cywilnych, które stanowią trzon administracji policyjnej. To one dbają o logistykę, finanse, kadry i wiele innych kluczowych obszarów, bez których funkcjonowanie Policji byłoby niemożliwe. Ich zaangażowanie i skrupulatność są nieodzowne dla zapewnienia sprawnego działania całej formacji.

Siła i inspiracja

W podkarpackim garnizonie Policji pracuje 1567 kobiet, z czego 771 to policjantki, a 796 to pracownice cywilne. To kobiety o silnych charakterach, które każdego dnia dają z siebie wszystko, godząc obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Stanowią one wzór do naśladowania dla młodszych koleżanek i kolegów, inspirując ich do ciężkiej pracy i zaangażowania w służbę.

ZOBACZ ZDJĘCIA PODKARPACKICH POLICJANTEK:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama