Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

24-latek aresztowany za dźgnięcie nożem kolegi

Podziel się
Oceń

W sobotę 9 marca 2024 roku w Sędziszowie Małopolskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia. 24-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego podczas libacji alkoholowej ugodził nożem swojego kolegę. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala.
24-latek aresztowany za dźgnięcie nożem kolegi

Źródło: archiwum

Napastnik został zatrzymany przez ropczyckich policjantów. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała oraz narażenia pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Z uwagi na przeszłość kryminalną podejrzanego, użycie niebezpiecznego narzędzia oraz zagrożenie, jakie stwarza dla bezpieczeństwa powszechnego, prokurator zdecydował o skierowaniu do sądu wniosku ,o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd zastosował areszt na okres trzech miesięcy.

Sprawa jest rozwojowa. Policja prowadzi dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama