Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Kiermasz wielkanocny w Bratkowicach [FOTORELACJA]

Podziel się
Oceń

W niedzielę (17.03.) w Bratkowicach odbył się kiermasz wielkanocny. Już od rana w budynku Dziennego Domu Pomocy widać było tłumy ludzi, którzy chcieli zrobić zakupy świąteczne i poczuć atmosferę nadchodzących świąt.
Kiermasz wielkanocny w Bratkowicach [FOTORELACJA]
Więcej zdjęć znajdziesz w galerii. Link w treści artykułu.

Źródło: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Na kiermaszu można było znaleźć wszystko, co potrzebne do przygotowania wielkanocnego stołu. Były tu tradycyjne babki, mazurki i pisanki, a także świąteczne dekoracje, rękodzieło i produkty regionalne. Swoje stoiska wystawili koła gospodyń wiejskich i rękodzielnicy z terenu gminy Świlcza. 

ZOBACZCIE NASZĄ FOTORELACJĘ:

Kiermasz Wielkanocny w gminie Świlcza to już wieloletnia tradycja, która cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców gminy i okolic. To doskonała okazja do zrobienia świątecznych zakupów, poznania lokalnych twórców i spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze. Wielkanocny jarmark odbywa się co roku w innej miejscowości tego samorządu. Jego organizatorem jest Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama