Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Wyniki II Ponadregionalnego Konkursu Wiedzy o Autyzmie

Podziel się
Oceń

22 marca 2024r. w XII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w II Ponadregionalnym Konkursie Wiedzy o Autyzmie.
Wyniki II Ponadregionalnego Konkursu Wiedzy o Autyzmie

Autor: Natalia Toropiła

Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych w Rzeszowie i okolicach. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną bądź literacką, która swoją tematyką miała nawiązywać do tego jak oni postrzegają świat osób ze spectrum autyzmu. Na konkurs wpłynęło 124 prace plastyczne i 7 prac literackich z 11 szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic. Jury zdecydowało się przyznać  8 wyróżnień, 9 trzecich miejsc, 7 miejsc drugich i 9 miejsc pierwszych w kategorii prac plastycznych i 1 pierwsze miejsce i 1 drugie miejsce w kategorii prac literackich

Uroczystą galę uświetniły swoją obecnością wspaniałe kobiety Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul i Europoseł w Parlamencie Europejskim Elżbieta Łukacijewska. 

XII Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie to miejsce wyjątkowe, młodzi ludzie uczą się tolerancji, akceptacji i zrozumienia na potrzeby drugiego człowieka. Dzięki temu kończą szkołę nie tylko ze świadectwem maturalnym w dłoni, ale także z egzaminem z empatii zdanym celująco.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama