Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Oświadczenie Michała Wróbla, kandydata KW Razem dla Rzeszowa

Podziel się
Oceń

Na skrzynkę [email protected] otrzymaliśmy dziś oświadczenie kandydata na radnego z Komitetu Wyborczego Razem dla Rzeszowa. Niemniejszym publikujemy to oświadczenie w całości. Pisownia oryginalna.
Oświadczenie Michała Wróbla, kandydata KW Razem dla Rzeszowa

Źródło: Screenshot ze spotu Michała Wróbla źródło: https://www.facebook.com/PorozumienieRdRz

Władza w Rzeszowie sięgnęła bruku. To słowa, które chyba najlepiej opisują wtorkowe wydarzenia z ul. Unii Lubelskiej. Wiec polityczny przy redakcji „Nowin" zamienił się w nagonkę na członków i założycieli stowarzyszenia Razem dla Rzeszowa. Przy pomocy marnej jakości dowodów (dwa zdania wyrwane z jednego z artykułów internetowych oraz jedno zdjęcie pochodzące, notabene, z tej samej strony www), punktowano z nazwiska konkretne osoby, formułując wobec nich opinie o wydźwięku powszechnie uznawanym za obraźliwy.

O zgrozo, w tym polowaniu na czarownice nie brali udziału internetowi podżegacze, ale cały autorytet lokalnej władzy na czele z Wojewodą, Prezydentem Rzeszowa, Przewodniczącym i V-ce przewodniczącym Rady Miasta, szerokim gronem rzeszowskich radnych i kilkoma kandydatami na nich. Nikomu z zebranych nie przeszkadzało to, że w pewnym momencie uroczystość ta stała się okazją do zwykłego obrażania ludzi, mimo tego, że jeszcze kilka miesięcy wcześniej wszyscy oni otwarcie protestowali przeciwko tego typu metodom wpływania na społeczeństwo.

Wśród tych "obsmarowywanych" byłem również ja. Człowiek, któremu jeszcze półtora roku temu ten sam Prezydent, wołający dziś, w domyśle, w moją stronę SZCZUJNIA!!! oferował pracę w Urzędzie Miasta, osobiście nazywając mnie miejskim maniakiem.

Nie godzę się na takie traktowanie. Szokuje mnie dorabianie argumentów do z góry przyjętej tezy przez osoby, które przynajmniej w teorii powinny być darzone zaufaniem społecznym. Z zażenowaniem odbieram firmowanie takich zachowań majestatem urzędu Wojewody i Prezydenta Miasta. Bulwersuje mnie szybkość z jaką krytykujący stają się tacy sami jak ci, których krytykowali. Ze smutkiem patrzę na całą śmietankę lokalnych decydentów gotowych zaprzedać pewne standardy kultury osobistej tylko po to aby zagwarantować sobie ciągłość władzy. WSTYD mi za taką władzę, która tylko i wyłącznie z powodów politycznych wydaje szkalujące i wyzywające opinie na temat zwykłych ludzi. I wreszcie WSTYD mi za taką władze, która KŁAMIE!!!!

Jednocześnie informuje, że moje „nowinowe" artykuły to moja subiektywna opinia, która każdorazowo powstawała po głębokim przeanalizowaniu sprawy i dostępnych danych, nikt na ich powstanie nie wpływał, są w 100% autoryzowane i autor bierze pełną odpowiedzialność za prezentowaną w nich treść. Jeśli, zaś ktokolwiek twierdzi, że kogokolwiek w nich oczerniłem, zniesławiłem, pomówiłem czy obsmarowałem to po pierwsze domagam się wskazania konkretnych cytatów/przykładów takiego działania a po drugie informuje, że treść moich tekstów nigdy nie stanowiła nawet przedmiotu prośby o sprostowanie w trybie prawa prasowego, nie mówiąc już o właściwym z tego tytułu pozwie sądowym. Tak płytkie i tanie argumenty polityczne jakie usłyszałem we wtorek to nic innego jak oznaka braku argumentu na KRYTYKĘ!!! a nie SZCZUCIE !!!! droga Pani Wojewodo, Panie Prezydencie i Panie V-ce Przewodniczący Rady Miasta.

Pod linkami niżej kilkanaście napisanych przeze mnie artykułów prasowych o sprawach ogólnomiejskich. Zachęcam do świątecznej lektury. Ile w nich bezpodstawnego szczucia, szkalowania i atakowania bez pardonu, a ile udowodnionej krytyki, oceńcie Państwo sami.

Z poważaniem

MICHAŁ WRÓBEL

OD REDAKCJI: Do oświadczenia dołączone zostały materiały, które są zabezpieczone na dysku Google. W chwili publikacji oświadczenia nie uzyskaliśmy do nich dostępu.


Napisz komentarz
Komentarze
rudniok 03.04.2024 14:07
pracując w szambie śmierdzisz tak jak ono

Wyborca 29.03.2024 08:29
W sedno.Rzeszów czeka na zmiany.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama