Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragedia w Przyłęku: 40-latek utonął w stawie

Podziel się
Oceń

Wczoraj (1.04.) w Przyłęku doszło do tragedii. 40-letni mężczyzna utonął w stawie. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.
Tragedia w Przyłęku: 40-latek utonął w stawie

Autor: KPP Kolbuszowa

Do zdarzenia doszło przed godziną 17. Dyżurny komendy powiatowej w Kolbuszowej otrzymał zgłoszenie, że ze stawu w Przyłęku zostało wyłowione ciało mężczyzny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sąsiad, który przechodził obok zbiornika należącego do 40-latka, zauważył jego ciało dryfujące na powierzchni wody. Mężczyzna natychmiast wyciągnął go ze stawu i powiadomił służby ratunkowe.

Strażacy i ratownicy medycy podjęli reanimację, jednak mimo ich starań nie udało się uratować życia mężczyzny.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z udziałem prokuratora. Ciało 40-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności tej tragedii. Brane są pod uwagę wszystkie możliwe wersje zdarzeń, w tym nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo lub udział osób trzecich.

W związku z tragicznym zdarzeniem policja apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności podczas korzystania z akwenów wodnych. Pamiętajmy, że nawet płytkie zbiorniki mogą być niebezpieczne. Nigdy nie kąpmy się w pojedynkę i nie wchodźmy do wody po spożyciu alkoholu. Zwracajmy szczególną uwagę na dzieci i nie pozwalajmy im bawić się w pobliżu wody bez nadzoru.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama