Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Tajemnicza śmierć na Lubelskiej. Co ustalono do tej pory?

Podziel się
Oceń

Zwłoki kobiety znaleziono przy ulicy Lubelskiej w czwartkowy poranek. Policja, wraz z nadzorem prokuratorskim, aktywnie prowadzi śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności tej tajemniczej śmierci.
Tajemnicza śmierć na Lubelskiej. Co ustalono do tej pory?

Autor: archiwum

Przed godziną 10, w czwartek (11.04.) przechodząca przez okolicę osoba natrafiła na makabryczny widok. Zwłoki kobiety leżały niedaleko Delikatesów Centrum, co natychmiast skierowało uwagę na tę lokalizację. Bezpośrednio po powiadomieniu, policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Miejskiej w Rzeszowie szybko wkroczyła na miejsce zdarzenia.

- Na miejscu pracuje technik kryminalistyki. Oględziny miejsca odnalezienia zwłok, prowadzone są pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów - poinformowała nas asp. sztab. Magdalena Żuk, rzeczniczka rzeszowskiej policji.

Mimo że szczegóły dotyczące tożsamości oraz przyczyny śmierci kobiety są obecnie nieznane, to aktywność policji w tej sprawie daje nadzieję na szybkie rozwiązanie. Obecność prokuratora nadzorującego śledztwo podkreśla powagę sytuacji oraz determinację w wyjaśnieniu sprawy.

- To przerażające, że coś takiego mogło się wydarzyć tu, w naszej okolicy. Miejmy nadzieję, że sprawca zostanie szybko znaleziony i sprawiedliwość zostanie w pełni wykonana - komentuje mieszkaniec pobliskiej ulicy. 

Ciało zmarłej kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama