Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Poważny wypadek w Tyczynie. 8 osób rannych! [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Osiem osób wymagało pomocy medycznej, a pięć trafiło do szpitali po poważnym wypadku, do którego doszło we wtorek około godziny 15 w Tyczynie.
Poważny wypadek w Tyczynie. 8 osób rannych! [ZDJĘCIA]

AKTUALIZACJA - ŚRODA 16 KWIETNIA
 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący osobowym hyundaiem, który jechał drogą wojewódzką 878 od Rzeszowa w kierunku Dynowa na ul. Kościuszki w Tyczynie, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym marki MAN z naczepą.

- W wyniku tego zderzenia w tirze urwało się przednie lewe koło. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem osobowym Volvo, a następnie ta sama ciężarówka wjechała w przystanek autobusowy - relacjonuje asp. sztab. Magdalena Żuk, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Jak dodała, na przystanku znajdowało się pięciu pieszych, oczekujących najprawdopodobniej na autobus. 

- W tym wypadku pomocy medycznej udzielono łącznie aż ośmiu osobom, z czego pięciu z nich wymagało transportu do szpitala. Na badania trafili kierujący trzema pojazdami i dwóch pieszych - wyjaśnia asp. sztab. Żuk. 

Droga wojewódzka 878 w miejscu zdarzenia jest zablokowana w obu kierunkach. Policja wprowadziła objazdy dla samochodów osobowych przez tyczyński rynek. W stronę Dynowa nie ma możliwości zorganizowania objazdu dla ciężarówek i autobusów. Natomiast dla kierowców samochodów ciężarowych organizowany jest objazd w Dylągówce, który prowadzić będzie do Łańcuta.

Utrudnienia potrwają do godzin wieczornych.


Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 17.04.2024 09:12
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama