Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Plaga maili do rzeszowskich instytucji o podłożeniu bomb

Podziel się
Oceń

Środa (17.04.) nie była spokojna dla wszelkich służb, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo rzeszowian. Do południa aż do 8 różnych instytucji państwowych wpłynęły e-maile o podłożeniu bomb.
Plaga maili do rzeszowskich instytucji o podłożeniu bomb

Źródło: archiwum

Rzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenia o wpłynięciu e-mailów o rzekomym podłożeniu ładunków wybuchowych. Dotyczyły one aż ośmiu instytycji publicznych na terenie miasta: Urzędu Marszałkowskiego, Pierwszego i Drugiego Urzędu Skarbowego, prokuratury Rejonowej dla Miasta Rzeszów, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, siedziby Najwyższej Izby Kontroli oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. 

- Zostały wdrożone policyjne procedury, mające na celu wyjaśnić prawdziwość i źródło tych informacji - przekazała redakcji Halo Rzeszów asp. sztab. Magdalena Żuk, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Jak dodała, tylko w przypadku WSIZ zarządzono częściową ewakuację pracowników. - W pozostałych instytucjach nie była ona konieczna, a decyzję o uruchomieniu procedury ewakuacyjnej podejmuje zarządca instytucji - wskazała oficer prasowa. 

Podobne zgłoszenia trafiły na maile wielu innych podkarpackich instytucji. Za wywołanie fałszywego alarmu bombowego grozi do 8 lat więzienia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama