Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Urodziny Pub Spółdzielczy
Reklama Powiat Rzeszowski

Migaj z konsultantem Zielonej Linii

Podziel się
Oceń

Usługa jest skierowana do osób niesłyszących i słabosłyszących, które znają polski język migowy (PJM) i które chcą uzyskać informacje o rynku pracy. Usługa dostępna jest od poniedziałku do piątku po uprzedniej rezerwacji terminu.
Migaj z konsultantem Zielonej Linii

Możliwości skorzystania z usługi

Sposoby na wykorzystanie komunikacji w języku migowym:

  • Porozmawiaj z konsultantem Zielonej Linii, który zna język migowy, przez Internet. Połączenie jest możliwe z dowolnego miejsca i nie wymaga wizyty w urzędzie pracy.
  • Jeżeli podczas wizyty w urzędzie pracy potrzebny Ci będzie tłumacz języka migowego, pracownik urzędu pracy połączy się z naszym konsultantem, który będzie tłumaczył rozmowę na język migowy.
  • Jesteś pracownikiem urzędu pracy i potrzebujesz tłumacza języka migowego? Zarezerwuj rozmowę lub połącz się od razu z konsultantem Zielonej Linii, jeśli jest dostępny.

Jak połączyć się z konsultantem?

SKRÓCONA TECHNICZNA INSTRUKCJA POŁĄCZENIA VIDEO Z KONSULTANTEM ZIELONEJ LINII

Kliknij ikonkę kamery, która znajduje się na widżecie po prawej stronie okna i od razu połącz się z konsultantem, jeśli widzisz na zdjęciu zielony pasek oznaczający dostępność konsultanta.

Jeśli na widżecie widzisz czerwony pasek, oznacza to, że aktualnie konsultant nie jest dostępny, możesz natomiast zarezerwować rozmowę.

Zarezerwuj rozmowę w dowolnym dostępnym terminie, klikając na poniższy banner "Zarezerwuj rozmowę", a następnie w wybranym już terminie kliknij ikonkę kamery, która znajduje się na widżecie po prawej stronie okna i połącz się z konsultantem, który będzie już na Ciebie czekał.

W przypadku pytań dotyczących rezerwacji terminu lub bieżącej dostępności usługi prosimy o kontakt pod numerem 85 74 81 625.

Przetwarzanie danych osobowych

Rozmowy video nie są nagrywane.

Usługa odbywa się w czasie rzeczywistym i nie jest utrwalana.

Przetwarzane są dane podawane podczas rezerwacji rozmowy video (telefon, adres e-mail, imię i nazwisko, powiat).

Jeśli to Powiatowy Urząd Pracy umawia rozmowę i wpisuje w formularzu swoje dane, nie posiadamy i nie przetwarzamy danych klienta urzędu.

Administratorem danych osobowych jest Komendant Główny OHP z siedzibą w Warszawie (00-349 Warszawa, ul. Tamka1). Dane użyte do nawiązania połączenia z konsultantem (nazwa użytkownika) oraz dane pozyskiwane w trakcie rozmowy z konsultantem (wizerunek) będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi zgodnie z Polityką Prywatności.

Wymagania techniczne

Do połączenia z konsultantem Zielonej Linii potrzebny będzie:

  • komputer lub telefon z kamerą i funkcją wideo,
  • dostęp do Internetu,
  • dowolna przeglądarka internetowa.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama