Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Mołdawianin poszukiwany za przestępstwa seksualne zatrzymany na granicy w Medyce

Podziel się
Oceń

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Medyce zatrzymali 20-letniego obywatela Mołdawii, który był poszukiwany przez władze swojego kraju za przestępstwa seksualne. Mężczyźnie grozi do 25 lat pozbawienia wolności.
Mołdawianin poszukiwany za przestępstwa seksualne zatrzymany na granicy w Medyce

Autor: BiOSG

Do zatrzymania doszło 18 kwietnia na przejściu granicznym w Medyce. Podczas kontroli dokumentów okazało się, że cudzoziemiec jest figurantem mołdawskiej czerwonej noty Interpolu. Oznacza to, że był poszukiwany w celu aresztowania i ekstradycji.

Mężczyzna jest podejrzany o popełnienie przestępstw seksualnych na terenie Mołdawii. Za tego typu czyny w tym kraju grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany cudzoziemiec został doprowadzony do prokuratury. Na wniosek prokuratora sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

To kolejny sukces podkarpackich strażników granicznych w walce z przestępczością transgraniczną. Od początku 2024 roku zatrzymali oni już blisko 50 osób poszukiwanych przez krajowe i zagraniczne służby.

Zatrzymanie 20-letniego Mołdawianina to kolejny przykład skutecznej współpracy Straży Granicznej z innymi służbami w walce z przestępczością. Dzięki czujności funkcjonariuszy udało się zatrzymać niebezpieczną osobę i zapobiec popełnianiu przez nią kolejnych przestępstw.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Oczywiście na kościół pieniądze są a na remont schodów na osiedlu piastów które zamknięte już od września to nie ma.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 10:14Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: lózakTreść komentarza: mógł się pomodlić, podobno pomagaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:45Źródło komentarza: Dramat na Podkarpaciu! Mężczyzna oblał się benzyną i podpaliłAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Cała Kozodrza jest z niego dumnaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:44Źródło komentarza: W mieszkaniu ks. Dominika R. znaleziono szokujące dowody!
Reklama
Reklama
Reklama