Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

64-latek z Rzeszowa ukradł opla i go rozbił

Podziel się
Oceń

64-letni mieszkaniec Rzeszowa ukradł opla, a później kierował nim mając ponad promil alkoholu w organizmie. Jazdę skradzionym autem zakończył w przydrożnym rowie.
64-latek z Rzeszowa ukradł opla i go rozbił

Źródło: archiwum

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek (18/19.04.) na drodze wojewódzkiej nr 881 w Soninie. Po godzinie 3:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem opla. Z przekazanych informacji wynikało, że samochód utknął w rowie, a w środku siedzi nietrzeźwy mężczyzna.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że za kierownicą opla siedział 64-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie samodzielnie wyjść z przechylonego samochodu. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo okazało się, że 64-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ wcześniej zostały mu one zatrzymane.

Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości nie było jednak jedynym przestępstwem, którego dopuścił się 64-latek. Już w piątek rano mieszkanka Tyczyna zgłosiła kradzież swojego opla. Podczas sprawdzania okazało się, że to właśnie tym skradzionym samochodem kierował nietrzeźwy 64-latek.

Za popełnione przestępstwa i wykroczenia mieszkaniec Rzeszowa stanie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Oczywiście na kościół pieniądze są a na remont schodów na osiedlu piastów które zamknięte już od września to nie ma.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 10:14Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: lózakTreść komentarza: mógł się pomodlić, podobno pomagaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:45Źródło komentarza: Dramat na Podkarpaciu! Mężczyzna oblał się benzyną i podpaliłAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Cała Kozodrza jest z niego dumnaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:44Źródło komentarza: W mieszkaniu ks. Dominika R. znaleziono szokujące dowody!
Reklama
Reklama
Reklama