Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Policjanci na pomoc schronisku "Cztery Łapy" w Boguchwale

Podziel się
Oceń

Policjanci i pracownicy cywilni komisariatu w Boguchwale po raz kolejny udowodnili, że nie są obojętni na los zwierząt. W odpowiedzi na apel schroniska "Cztery Łapy" zorganizowali zbiórkę pieniędzy na zakup karmy dla zwierząt i nowego kontenera.
Policjanci na pomoc schronisku "Cztery Łapy" w Boguchwale
Pomoc policjantów dla schroniska w Boguchwale.

Autor: KMP Rzeszów

Pracownicy schroniska zwrócili się o pomoc w zbiórce na nowy kontener dla psów, który był pilnie potrzebny ze względu na pogarszający się stan starego. Dodatkowo schronisko borykało się z brakiem karmy, co stanowiło poważne zagrożenie dla zdrowia i życia zwierząt.

Funkcjonariusze komisariatu, wraz z pracownikami cywilnymi, niezwłocznie podjęli inicjatywę. Zorganizowali kwestę, podczas której zbierali datki na zakup potrzebnych rzeczy. Dzięki zaangażowaniu i hojności mieszkańców Boguchwały udało się zebrać znaczną kwotę pieniędzy.

Pieski na spacerze. fot. KMP Rzeszów

Zebrane środki zostały przekazane schronisku "Cztery Łapy". Dzięki temu zwierzęta otrzymają karmę dostosowaną do ich wieku i potrzeb żywieniowych. Nowy kontener zapewni im natomiast komfortowe warunki bytowania i schronienie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

To kolejny przykład na to, że policjanci to nie tylko osoby dbające o porządek i bezpieczeństwo, ale również wrażliwe na krzywdę zwierząt. Ich zaangażowanie i chęć niesienia pomocy to wzór do naśladowania dla wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Oczywiście na kościół pieniądze są a na remont schodów na osiedlu piastów które zamknięte już od września to nie ma.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 10:14Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: lózakTreść komentarza: mógł się pomodlić, podobno pomagaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:45Źródło komentarza: Dramat na Podkarpaciu! Mężczyzna oblał się benzyną i podpaliłAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Cała Kozodrza jest z niego dumnaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:44Źródło komentarza: W mieszkaniu ks. Dominika R. znaleziono szokujące dowody!
Reklama
Reklama
Reklama