Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

O krok od tragedii w Nosówce. Na miejscu lądował śmigłowiec

Podziel się
Oceń

Do szpitala w Rzeszowie trafił 61-letni mężczyzna, który podczas prac remontowych został porażony prądem. Do zdarzenia doszło w piątkowe (26.04.) popołudnie w Nosówce, w gminie Boguchwała.
O krok od tragedii w Nosówce. Na miejscu lądował śmigłowiec

Źródło: Facebook.com/SNRRADIUTARE (zdj. ilustracyjne)

Po godzinie 13 służby ratunkowe zostały powiadomione o niebezpiecznym zdarzeniu z udziałem mieszkańca podrzeszowskiej Nosówki. - Mężczyzna, podczas prac wiertniczych na swojej posesji, najprawdopodobniej natrafił na instalację elektryczną - przekazuje redakcji Halo Rzeszów kom. Katarzyna Kosturek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 61-latek wymagał szybkiej pomocy medycznej. 

Na miejsce skierowano zespół ratownictwa medycznego z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, straż pożarną, pogotowie energetyczne oraz policję. 

W czasie prowadzenia czynności medycznych zapadła decyzja, że mężczyzna jak najszybciej musi trafić do szpitala. W grę wchodziła każda minuta cennego czasu. Stąd na miejsce zdarzenia, w okolicy miejscowego domu strażaka, kilka chwil później lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. - Poszkodowany trafił do szpitala. Jego obrażenia nie zagrażają życiu - powiedziała kom. Kosturek.  

W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. - Wykluczono celowe działanie osób postronnych - dodała policjantka. Niemniej mundurowi przyglądają się tej sprawie. 

ZOBACZ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama