Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Podkarpacki Bazarek w Boguchwale. Zobacz, jakie regionalne produkty można tam kupić 27.04.24 [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Podkarpacki e-bazarek, który odbywa się co czwartą sobotę miesiąca w godzinach od 7:00 do 14:00, to wyjątkowe miejsce dla entuzjastów regionalnych przysmaków.
Podkarpacki Bazarek w Boguchwale. Zobacz, jakie regionalne produkty można tam kupić 27.04.24 [ZDJĘCIA]

Autor: Łukasz Kotulak / Halo Rzeszów

Podkarpacki e-bazarek, który odbywa się co czwartą sobotę miesiąca w godzinach od 7:00 do 14:00, to wyjątkowe miejsce dla entuzjastów regionalnych przysmaków. Zlokalizowany w obrębie Podkarpackiego Centrum Doradczego Rolnictwa w Boguchwale, bazarek przyciąga tłumy szukających tradycyjnych produktów. Oferuje on szeroką gamę lokalnych delicji, od domowych wędlin, przez wyśmienite sery, chrupiące pieczywo, aż po różnorakie przetwory.

Zobacz galerię zdjęć, które oddają bogactwo i różnorodność towarów dostępnych na tym słynnym targu

W jednym miejscu zgromadzono smakowite i zdrowe artykuły spożywcze bezpośrednio od rolników z Podkarpacia, a także niezbędne akcesoria do dekoracji ogrodów i balkonów na wiosnę.

W tym weekendzie na jarmarku znajdziesz bogatą ofertę produktów, w tym:

  • różne rodzaje serów i mleka,
  • świeże jaja, ziemniaki, pomidory, ogórki, rzodkiewki, sałaty,
  • sezonowe owoce takie jak truskawki, jabłka, gruszki oraz banany,
  • tradycyjne pieczywo i bułki, proziaki, a także ciasta, w tym szarlotki i serniki,
  • miody, dżemy, powidła,
  • soki i nalewki,
  • szynki, kiełbasy, boczki i inne mięsa od lokalnych wytwórców,
  • kwiaty, sadzonki krzewów, ziół, warzyw, drzewek ozdobnych i owocowych.

Ponadto, jarmark oferuje różnorodne produkty rękodzielnicze, takie jak wiklinowe koszyki, drewniane akcesoria kuchenne, meble, dekoracje domowe oraz kolorowe ręcznie robione zabawki dla dzieci, serwetki, obrusy, firanki i oryginalne upominki od lokalnych artystów.

Adres jarmarku to teren Podkarpackiego Centrum Doradczego Rolnictwa w Boguchwale przy ul. Suszyckich 9.

Już 11 maja e-bazarek odbędzie się w pobliżu Parku Papieskiego w Rzeszowie.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama