Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Podkarpacki Bazarek w Boguchwale. Zobacz, jakie regionalne produkty można tam kupić 27.04.24 [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Podkarpacki e-bazarek, który odbywa się co czwartą sobotę miesiąca w godzinach od 7:00 do 14:00, to wyjątkowe miejsce dla entuzjastów regionalnych przysmaków.
Podkarpacki Bazarek w Boguchwale. Zobacz, jakie regionalne produkty można tam kupić 27.04.24 [ZDJĘCIA]

Autor: Łukasz Kotulak / Halo Rzeszów

Podkarpacki e-bazarek, który odbywa się co czwartą sobotę miesiąca w godzinach od 7:00 do 14:00, to wyjątkowe miejsce dla entuzjastów regionalnych przysmaków. Zlokalizowany w obrębie Podkarpackiego Centrum Doradczego Rolnictwa w Boguchwale, bazarek przyciąga tłumy szukających tradycyjnych produktów. Oferuje on szeroką gamę lokalnych delicji, od domowych wędlin, przez wyśmienite sery, chrupiące pieczywo, aż po różnorakie przetwory.

Zobacz galerię zdjęć, które oddają bogactwo i różnorodność towarów dostępnych na tym słynnym targu

W jednym miejscu zgromadzono smakowite i zdrowe artykuły spożywcze bezpośrednio od rolników z Podkarpacia, a także niezbędne akcesoria do dekoracji ogrodów i balkonów na wiosnę.

W tym weekendzie na jarmarku znajdziesz bogatą ofertę produktów, w tym:

  • różne rodzaje serów i mleka,
  • świeże jaja, ziemniaki, pomidory, ogórki, rzodkiewki, sałaty,
  • sezonowe owoce takie jak truskawki, jabłka, gruszki oraz banany,
  • tradycyjne pieczywo i bułki, proziaki, a także ciasta, w tym szarlotki i serniki,
  • miody, dżemy, powidła,
  • soki i nalewki,
  • szynki, kiełbasy, boczki i inne mięsa od lokalnych wytwórców,
  • kwiaty, sadzonki krzewów, ziół, warzyw, drzewek ozdobnych i owocowych.

Ponadto, jarmark oferuje różnorodne produkty rękodzielnicze, takie jak wiklinowe koszyki, drewniane akcesoria kuchenne, meble, dekoracje domowe oraz kolorowe ręcznie robione zabawki dla dzieci, serwetki, obrusy, firanki i oryginalne upominki od lokalnych artystów.

Adres jarmarku to teren Podkarpackiego Centrum Doradczego Rolnictwa w Boguchwale przy ul. Suszyckich 9.

Już 11 maja e-bazarek odbędzie się w pobliżu Parku Papieskiego w Rzeszowie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama