Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Julia Toporowska Mistrzynią Polski Kadetek!

Podziel się
Oceń

Julia Toporowska z Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego "Wisłok" po piekielnie zaciętej walce pokonała Maję Zubrzycką z UKS Boxing Sokółka w limicie wagowym 75 kg i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Kadetek 2024!
Julia Toporowska Mistrzynią Polski Kadetek!
Julia Toporowska z Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego "Wisłok" po piekielnie zaciętej walce pokonała Maję Zubrzycką z UKS Boxing Sokółka w limicie wagowym 75 kg i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Kadetek 2024!

Autor: RKB "Wisłok"/Facebook

- Julka! Jesteśmy z Ciebie niezwykle dumni! Pokazałaś niesamowitą siłę, determinację i wolę walki, sięgając po najwyższe trofeum. Cały Wisłok kłania Ci się w pas! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Cię w barwach naszego Klubu - napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego "Wisłok".

To była walka godna finału, która dostarczyła wszystkim wiele emocji.

Sukces Julki to nie jedyny medal, którą rzeszowscy bokserzy przywieźliśmy z zakończonej w Wałbrzychu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Brązowy medal zdobyła również Izabela Basamon, która po raz kolejny udowodniła swój talent i determinację.  - Jesteśmy dumni z osiągnięć obu naszych Zawodniczek, które są dowodem na to, że boks kobiet w Polsce ma się świetnie! - twierdzą działacze rzeszowskiego klubu. 

Ogromne podziękowania należą się również Trenerowi Rafałowi Toporowskiemu, który włożył wiele pracy w przygotowanie Dziewczyn do zawodów. Sukces nie bierze się z niczego, a talent, ciężka praca i odpowiednie wsparcie trenera mogą prowadzić do wspaniałych osiągnięć. 

Prezes Wisłoka podbija Stary Kontynent! Maciej Dziurgot sędziował Mistrzostwa Europy w Belgradzie!

Prezes Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego "Wisłok" Maciej Dziurgot sędziował walki w Belgradzie, gdzie odbywają się Mistrzostwa Europy Seniorów w boksie olimpijskim!

fot. RKB "Wisłok"

- Pan Maciej przyzwyczaił nas już do tego, że należy do ścisłej światowej czołówki sędziów boksu olimpijskiego. Trzy gwiazdki sędziego klasy światowej zobowiązują! - twierdzą działacze klubu.

Zmagania europejskiej elity bokserskiej dobiegają końca. Niestety, tym razem nie są one szczęśliwe dla reprezentantów Polski. Wracamy bez medalu.

- Pańska obecność na tak prestiżowej imprezie to nie tylko ogromny zaszczyt dla Pana, ale również dla całego Klubu Wisłok. Pokazuje to, że nasz Klub jest na najwyższym poziomie i liczy się w świecie boksu - piszą w mediach społecznościowych działacze Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego "Wisłok". 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama