Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Mężczyzna utonął podczas spływu pontonem

Podziel się
Oceń

Wczoraj, 1 maja 2024 roku, około godziny 13:30 doszło do tragicznego zdarzenia na rzece San w miejscowości Wybrzeże. 47-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu łańcuckiego, utonął podczas spływu pontonem.
Mężczyzna utonął podczas spływu pontonem

Źródło: archiwum Halo Rzeszów

Informację o wypadku zgłosił dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu jeden ze świadków. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratownicze, w tym funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Dubiecku.

Mimo podjętej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone.

Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności oraz przebiegu zdarzenia.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wypoczynku nad wodą. Kąpiele należy zażywać wyłącznie w wyznaczonych do tego celu miejscach, pod okiem ratowników. Nigdy nie należy wchodzić do wody po spożyciu alkoholu.

Pamiętajmy, że woda może być niebezpieczna, a nieroztropność i lekkomyślność mogą mieć tragiczne konsekwencje.

Przypominamy również o numerach alarmowych:

  • 112 - numer alarmowy dla wszystkich służb ratunkowych
  • 997 - numer alarmowy dla policji
  • 601 100 100 - numer alarmowy dla GOPR

Życzymy bezpiecznego wypoczynku nad wodą!

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama