Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Nietrzeźwi rodzice stracili opiekę nad dziećmi

Podziel się
Oceń

W czwartek (2.05.) wieczorem policjanci z Jarosławia interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta. Zgłoszenie mężczyzny mówiło o nietrzeźwej matce opiekującej się dziećmi.
Nietrzeźwi rodzice stracili opiekę nad dziećmi

Źródło: archiwum

Do dyżurnego jarosławskiej komendy około godziny 23:30 w czwartek wpłynęło zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował o nietrzeźwej żonie opiekującej się dziećmi. Na miejsce natychmiast wysłano patrol policji.

Po przyjeździe na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu zastali małżeństwo i ich dwójkę dzieci. Jak podał 34-letni zgłaszający, on i jego żona wcześniej spożywali alkohol. W trakcie rozmowy doszło między nimi do sprzeczki, co skłoniło mężczyznę do wezwania policji.

Badanie stanu trzeźwości rodziców wykazało u ojca 2,18 promila alkoholu, a u matki 1,68 promila. Z uwagi na stan nietrzeźwości i stwarzane przez to zagrożenie dla bezpieczeństwa dzieci, 11- i 6-latek zostali przekazani pod opiekę rodziny.

Sprawą niewłaściwej opieki nad dziećmi zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama