Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Agresywny klient taksówki groził śmiercią kierowcy

Podziel się
Oceń

23-latek z powiatu rzeszowskiego stanął przed zarzutem kierowania gróźb karalnych. Mężczyzna nie chciał zapłacić za kurs taksówką i przedmiotem przypominającym broń groził pozbawieniem życia kierującej pojazdem.
Agresywny klient taksówki groził śmiercią kierowcy

Źródło: archiwum

Do zdarzenia doszło we wtorek (6.05.), po północy. 36-letnia kobieta, która pracuje jako kierowca taksówki, otrzymała dyspozycję przewiezienia klienta z Rzeszowa do Krasnego. Po dotarciu na miejsce okazało się, że mężczyzna nie ma przy sobie pieniędzy i obiecał je przynieść z domu. - Kobieta czekała na niego kilkanaście minut, a gdy klient wrócił, wyciągnął przedmiot przypominający broń i zaczął jej grozić śmiercią. Następnie mężczyzna oddalił się i wszedł do pobliskiego domu, a przestraszona kobieta odjechała z miejsca zdarzenia i powiadomiła o wszystkim policję - relacjonuje zdarzenie asp. sztab. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji.

Funkcjonariusze ustalili miejsce zamieszkania agresywnego klienta i zatrzymali go w jego domu. 23-latek schował się przed nimi na strychu w szafie. Podczas czynności policjanci ujawnili również przedmiot, którym straszył pokrzywdzoną. Mężczyzna był pijany - miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

Sprawą zajęli się dochodzeniowcy z komisariatu na Nowym Mieście. 36-latka złożyła zawiadomienie o przestępstwie, a 23-latkowi przedstawiono zarzut kierowania gróźb karalnych. Za ten czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama