Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Wypadek w Rzeszowie. Zderzenie 3 pojazdów - 2 osoby ranne

Podziel się
Oceń

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną porannego wypadku na ulicy Gromskiego. W zderzeniu trzech pojazdów ranne zostały dwie osoby. Na szczęście obrażenia, jakich doznali, nie zagrażają ich życiu.
Wypadek w Rzeszowie. Zderzenie 3 pojazdów - 2 osoby ranne

Źródło: KMP Rzeszów

Do wypadku doszło w piątek (10.05.) przed godz. 8, na ulicy Gromskiego. Mundurowi z rzeszowskiej drogówki wstępnie ustalili jego przyczyny.

- Kierująca seatem, 31-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, wyjeżdżając z drogi wewnętrznej ulicy Krogulskiego, chcąc jechać na wprost, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem. Kolejno, w wyniku zderzenia pojazdów citroen siłą odrzutu został przemieszczony na forda, którym kierował 28-letni mieszkaniec Rzeszowa - wyjaśnia asp. sztab. Magdalena Żuk, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

fot. KMP Rzeszów

W tym zdarzeniu ranne zostały dwie osoby. 30-letni kierujący citroenem i jego 35-letni pasażer, którzy trafili do szpitala.

fot. KMP Rzeszów

Mundurowi ustalili, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.


Napisz komentarz
Komentarze
Dominikk 10.05.2024 18:11
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama