Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Juwenalia 2024. ZTM zwiększa liczbę nocnych kursów autobusów

Podziel się
Oceń

W druga noc 29. Rzeszowskich Juwenaliów tj. z 11 na 12 maja ZTM podstawi 5 dodatkowych kursów autobusów MPK. — Autobusy podjadą, gdy będą kończyć się koncerty — poinformował nas Łukasz Dziągwa p.o. Dyrektora ZTM
Juwenalia 2024. ZTM zwiększa liczbę nocnych kursów autobusów

Autor: Łukasz Kotulak / Halo Rzeszów

— W związku z nadzwyczajnym obłożeniem autobusów linii nocnych po wczorajszym koncercie na juwenaliach - zwiększamy dziś dodatkowo ilość kursów linii N1 - jako dodatkowe kursy między rozkładowo zaplanowanymi — poinformował ZTM.

ZTM zdecydował się na podwojenie liczny kursów w godzinach  kursowania tej linii, tj. od mniej więcej 22.30 do 4.30.

- Autobusy podjadą, gdy będą kończyć się koncerty — poinformował nas Łukasz Dziągwa p.o. Dyrektora ZTM

 

 Zwiększenie kursów jest spowodowane zwiększoną liczba osób, które w tym roku postanowiły wziąć udział w dorocznej studenckiej zabawie. 

Poznaj wrażenia uczestników z pierwszego dnia 29. Rzeszowskich Juwenaliów:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama