Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Mycie przystanków autobusowych w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

Od wtorku 14 maja rozpocznie się mycie przystanków autobusowych w Rzeszowie. Akcja obejmie około 500 przystanków i potrwa dwa tygodnie.
Mycie przystanków autobusowych w Rzeszowie

Autor: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

W tym czasie pasażerowie mogą spodziewać się utrudnień w postaci ograniczonego dostępu do wiat i ławek.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przeprasza za niedogodności i prosi o cierpliwość. Mycie przystanków jest niezbędne, aby zapewnić pasażerom komfortowe warunki korzystania z komunikacji miejskiej. Regularne czyszczenie pomaga utrzymać przystanki w czystości i zapobiega rozwojowi bakterii i pleśni.

W ramach akcji zostaną umyte wiaty, ławki, kosze na śmieci oraz tablice informacyjne. Prace będą prowadzone w ciągu dni, a osoby sprzątające będą robić wszystko, aby zminimalizować utrudnienia dla pasażerów.

ZTM apeluje do mieszkańców Rzeszowa o zwracanie uwagi na ekipy sprzątające i stosowanie się do ich poleceń.

Prace porządkowe są częścią corocznych działań ZTM na rzecz poprawy jakości komunikacji miejskiej w Rzeszowie. W tym roku oprócz mycia przystanków planowane jest również malowanie koszy na śmieci oraz remont ławek.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama