Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Sportowe Święto: Powstanie Stowarzyszenia 'Trzeba Żyć' w Rzeszowie!

Podziel się
Oceń

W niedzielę, 12 maja 2024 roku, na stadionie bocznym CWKS Resovia w Rzeszowie, odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które wprawiło w zachwyt miłośników sportu oraz lokalnych tradycji – Turniej Gry w Palanta zorganizowany z okazji powołania sportowego Stowarzyszenia "Trzeba Żyć".
Sportowe Święto: Powstanie Stowarzyszenia 'Trzeba Żyć' w Rzeszowie!

Autor: Monika Usarz

Stowarzyszenie "Trzeba Żyć", które jest w trakcie rejestracji w KRS prowadzoną dwie charyzmatyczne dziewczyny: Dominika Przybyło oraz Magdalena Furgała. Obie z nich mają bogate doświadczenie w organizowaniu różnorodnych wydarzeń muzycznych oraz sportowych. W przeszłości miały okazję zorganizować wiele imprez, które zjednoczyły społeczność lokalną. Jednym z ich największych sukcesów był festiwal "Trzeba Żyć", który odbył się na G2Arenie.

W imieniu Ekipy "Trzeba Żyć" oraz Polskiego Stowarzyszenia Palantowego, organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezwykłym wydarzeniu. W ciągu tego pełnego emocji dnia, uczestnicy odkrywali na nowo tę tradycyjną grę, która wypełniona jest śmiechem i współzawodnictwem.

Specjalnym gościem Turnieju był Mateusz Kubiszyn, znany również jako "Don Diego", profesjonalny zawodnik sztuk walki. Jego obecność dodatkowo uatrakcyjniła wydarzenie, a uczestnicy mieli okazję nie tylko zagrać z nim w jednej z drużyn, ale także wysłuchać inspirujących historii i motywacji.

Atmosfera wydarzenia była niezwykle energetyczna, a na miejscu nie brakowało atrakcji dla wszystkich. Strefa gastro zachwyciła smakoszy, a świetna oprawa muzyczna, pod wodzą DJ MRKa oraz Piotra Surdeja, dodatkowo podgrzewała atmosferę. Dla najmłodszych uczestników przygotowano mnóstwo rozrywki, w tym dmuchańce oraz animacje prowadzone przez wykwalifikowaną animatorkę Annę Hawrylak.

Dodatkową słodką niespodzianką dla uczestników było serwowanie darmowej waty cukrowej, co z pewnością przysporzyło jeszcze więcej uśmiechów na twarzach wszystkich obecnych.

Turniej Gry w Palanta w Rzeszowie nie tylko połączył pasjonatów tej tradycyjnej gry, ale także dostarczył niezapomnianych wspomnień oraz wzruszeń wszystkim uczestnikom. Wydarzenie to stanowi doskonały przykład na to, jak sport może integrować społeczność lokalną oraz przypominać o wartościach tradycji.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników, Turniej ten z pewnością zapisze się w historii miasta jako wyjątkowy dzień, pełen sportowej pasji i radości z bycia razem! 

Stowarzyszenie 'Trzeba Żyć' to nie tylko grupa o pozytywnej energii, ale także o sercu otwartym na potrzeby społeczności. Poprzez swoją działalność, która obejmuje sport, muzykę z dobrym przekazem oraz edukację, integruje pokolenia, rodziny, dzieci i młodzież, tworząc wspólne przestrzenie do aktywności i rozwoju.

Jednakże, aby móc realizować swoją misję i zapewnić wsparcie dla tych, którzy go potrzebują, Stowarzyszenie potrzebuje pomocy. Dlatego też organizatorzy proszą o wsparcie zbiórki na działalność ich nowego Stowarzyszenia. Każda wpłata dokonana pod adresem 

 przyczyni się do stworzenia godnych warunków do rozwoju i życia dla wielu potrzebujących osób.

Niech nasza wspólna siła oraz dobroczynność przyczynią się do budowania lepszego jutra dla naszej społeczności. Każdy gest wsparcia jest krokiem w stronę pozytywnej przemiany i budowania lepszego świata dla wszystkich.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama