Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!

Podziel się
Oceń

W Kamieniu doszło do brutalnego pobicia 27-letniego mężczyzny. Do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn: 23-latka i dwóch 17-latków.
Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!

Źródło: archiwum

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 3 maja. Pokrzywdzony najpierw pił alkohol ze swoim 23-letnim znajomym. W trakcie spotkania doszło między nimi do kłótni, po której rozeszli się do swoich domów.

Później 23-latek zadzwonił do pokrzywdzonego z prośbą o spotkanie i wyjaśnienie nieporozumień. 27-latek zgodził się i przyszedł na umówione miejsce, gdzie czekał na niego 23-latek w towarzystwie dwóch innych mężczyzn. Obaj 17-latkowie byli zamaskowani.

Napastnicy zaatakowali pokrzywdzonego. Bili go pięściami i przedmiotami przypominającymi łańcuchy, a następnie kopali po całym ciele, gdy ten upadł na ziemię. Pobity mężczyzna stracił przytomność.

Świadkiem zdarzenia była matka pokrzywdzonego, która zawiadomiła policję i członków rodziny. Napastnicy uciekli z miejsca zdarzenia, gdy usłyszeli syreny policyjne. Pobity mężczyzna trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci z Kamienia i Sokołowa Małopolskiego szybko ustalili i zatrzymali wszystkich podejrzanych. Dwaj 17-latkowie zostali objęci dozorem policyjnym połączonym z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego. 23-latek, który odpowie również za groźby karalne, został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Wszystkim trzem mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawa jest nadal prowadzona. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia i motywację napastników.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
1332 14.05.2024 13:36
Po*eby

lózak 14.05.2024 12:11
wykastrować łańcuchem i puścić wolno

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama