Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Nocny wypadek na A4 w Chałupkach. Cztery osoby ranne

Podziel się
Oceń

W środę (15.05.) tuż przed północą, na autostradzie A4 w okolicach Chałupek doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego. W wyniku zdarzenia cztery osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.
Nocny wypadek na A4 w Chałupkach. Cztery osoby ranne
Miejsce wypadku.

Autor: Łukasz Lis - KP PSP Przeworsk

Do akcji ratunkowej natychmiast zadysponowano trzy zastępy z JRG Przeworsk, jeden zastęp z OSP Mirocin, cztery zespoły ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy i neutralizowali płyny eksploatacyjne z rozbitych pojazdów. Zespoły ratownictwa medycznego zajęły się poszkodowanymi i przetransportowały ich do szpitala.

fot. Łukasz Lis - KP PSP Przeworsk

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i ustalają szczegółowy przebieg wypadku. Na czas prowadzonych działań ratunkowych i usuwania skutków kolizji jezdnia w kierunku Krakowa była zablokowana.

fot. Łukasz Lis - KP PSP Przeworsk

Dokładna przyczyna wypadku jest ustalana. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę na drogach. Szczególną uwagę należy zwracać na zachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.


Napisz komentarz
Komentarze
Dominikg 16.05.2024 11:42
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama